Camide Çıplak Yakalandilar Hatim İndiriyoruz Dediler

Kuran hocası ve Müftü camide çıplak yakalandı: Hatim indiriyorduk!

Camide Yasak Aşk
Camide Aşk

, müftü ve bir Kuran hocasının cami lojmanında çıplak ve uygunsuz vaziyette yakalanma skandalıyla çalkalanıyor. Teftiş için köy camisine gelen 4 çocuk babası İlçe müftüsü M.Ç, burada görevli kuran hocasıyla çıplak ve uygunsuz vaziyette yakalandı. Müftü ve hocayı uygunsuz vaziyette basan hocanın öğretmen olan kocası M.A. müftüyü dövüp makam aracınının camlarını kırdı.. İl Müftüsü ise konuya ilişkin: Doğru olduğunu sanmıyorum. Araştırıyoruz, bir iftira söz konusu olabilir. açıklaması yaptı.. Öte yandan müftü M. Demir hakkında sosyal medyada yapılan FETÖ’cü iddiaları da dikkat çekti.. @o1 isimli bir kullanıcı: Bir yerden bir yere gitsem oradaki camileri ziyaret eder namazımı o camilerde kılardım. O müftüyü tanıdıktan sonra artık evimde namaz kılmayı tercih ediyorum

’da evli ve 4 çocuk babası olan 40 yaşındaki ilçe müftüsü bir köyde Kuran kursu hocalığı yapan kadın hoca ile camide çıplak vaziyette basıldı.

Adana’da bir ilçe müftüsü M.Ç. (40), iddiaya göre, önceki gün köy camilerini incelemeye çıktı. Müftü, bir köy camisine gitti. Cami imamı olmadığı için caminin anahtarını cami lojmanında kalan ve kadınlara Kuran öğreten Ş.A. isimli kadın hocadan istedi.

kaynak:birhaberoku

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja