Büyükşen Cinayetinde Son Dakika! Kelepçelenerek Götürüldü!

Tüm ’nin gözü Büyükşen cinayetinden gelebilecek bir itirafı beklerken, bir gelişmesi yaşandı. Büyükşen çiftinin cinayetinden Betül Büyükşen’in ilişki yasadığı düşünülen kuzeni Mehmer Ali Dayanır kelepçelenerek götürüldü. Mehmet Ali Dayanır’ın kontrolüne götürüldüğü öğrenilirken, ile ilgili her an bir itiraf gelmesi bekleniyor…

Mehmet Ali Daynaır, Büyükşen Çifti Cinayeti, son dakika, itiraf
Mehmet Ali Dayanır, Büyükşen Çifti Cinayeti, son dakika, itiraf

Metin ve cinayetinde bir son dakika gelişmesi yaşandı. Olay ile ilgili daha önce 24 kişi gözaltına alınmıştır. 2 kişi daha gözaltına alındı. Öte yandan Mehmet Ali Dayanır isimli şüpheli kelepçelenerek sağlık kontrolüne götürüldü. Müge Anlı ve ekibi program sona ermesine rağmen tüm detay ve gelişmeleri takip ediyor ve hesabı üzerinden aktarıyor.

Mehmet Ali Dayanır Kim?

Mehmet Ali Dayanır Büyükşen çfiti cinayetinde baş şüphelilerden biri olarak görülüyor. Cinayetin işlendiği gün bölgede olan ve HTS kayıtlarına herhangi bir getiremeyen Dayanır’ın ayrıca ’in eşi Betül Büyükşen ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Müge Anl’nın programında ise Mehmet Ali Dayanır ve Betül Büyükşen’in arasında ki samimiyet ise gözden kaçmamıştı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.