Burhan Aykurt Olayında Yeni Gelişme!

Kaybı ’da İşleniyor

olayı ’da İşleniyor… 36 yaşında ki , Fethiye’de “ben tatile çıkıyorum” diyerek ortadan kaybolmuştu. Kasım 2018 tarihinden bu yana haber alınamayan Burhan Aykurt kaybı ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Ağabeyi olay ile ilgili şüpheliler arasına girdi. Burhan Aykurt’un cinayete kurban gittiği düşünülüyor.

Burhan Aykurt
Burhan Aykurt –

Burhan Aykurt’un Ağabeyi Mahmut Aykurt İfadeleri İle Dikkat Çekti

Burhan Aykurt’un ile kandırılarak götürüldüğünü söyleyen ağabeyi Mahmut Aykurt ifadeleri ile dikkati üzerine çekti. Müge Anlı’da Burhan Aykurt’un ağabeyi Mahmut Aykurt, “bana gelen bilgilere göre kardeşimi öldürüp arabadan atmışlar” dedi. Fakat bilginin kimden geldiğini söylemiyor ve ifadeleri dikkat çekiyor. Kardeşinin bir hesaba da kaybolmadan önce para gönderdiğini söyleyen Mahmut Aykurt ise şüpheliler arasına girdi.

Burhan Aykurt – Mahmut Aykurt -Müge Anlı

Burhan Aykurt ile ilgili ailede ağabeyden şüpheleniyor. Burhan Aykurt’un kuzeni Mehmet Karakaya “Mahmut’un konuşmaları kimseyi ikna etmedi. Bu programda Burhan ele alındığında 50 kişi birden izledik ama kimse Mahmut’un ifadelerine inanmadı.” dedi. Öte yandan Mahmut Aykurt’un eşinin bile kendisine inanmadığı da kaydedildi.

Burhan Aykurt’a Ne Oldu? Burhan Aykurt Öldürüldü Mü?

Burhan Aykurt’un öldürülmüş olabileceği artık en büyük şüpheler arasından yer alıyor. Kendisine ismini bilmediği bir kişinin verdiğini söyleyen ağabey Mahmut Aykurt, bana verilen bilgilerde öldü denilince şok oldum bir şey diyemedim dedi.

Burhan Aykurt Müge Anlı - Mahmut Aykurt
Burhan Aykurt Müge Anlı – Mahmut Aykurt

Ayrıca Burhan Aykurt’un kaybolduğunun ertesi günü attığı mesajda oldukça dikkat çekti. Burhan Aykurt’un attığı iddia edilen mesajda kardeşinin bir kızla evlenmek üzere gittiği kadının isminin Güldane olduğu ve kendisini aramalaları gerektiğini söyleyerek Ocak ayında geleceğini yazmış bu mesajı ise kimin yazdığı bilinmiyor. Mahmut Aykurt’un ise bildiklerini gizlediği, kardeşinin kaybı ile ilgili bilgisi olduğu düşünülüyor.

Kaynak: Müge Anlı

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.