Bülent Ersoy Hayvanseverlerin Tepkisini Çekti Yeni Kürkü İçin 55 Tilki Öldürülmüş

Bülent Ersoy, hayvanseverleri yine kızdırdı! Yakasında tilki kafası bulunan kürke tepki yağıyor

Diva lakaplı Bülent Ersoy, Nişantaşı’ndaki bir kürk mağazasından alışveriş yaptı. Ersoy’un yakasında tilki kafası bulunan 60 bin TL’lik kürkü hayvanseverlerin tepkisini çekti.

400 bin TL değerindeki çantasıyla kombin yaparak tepeden tırnağa kırmızılara bürünen Bülent Ersoy, kürk alışverişine çıktı. Ersoy, iki elindeki büyük tektaş yüzükler ve boynundaki pırlanta kolyesiyle ağızları açık bıraktı. Diva’nın üzerindeki pırlantaların yaklaşık 10 milyon TL olduğu öğrenildi.

TİLKİ KAFASI BULUNAN KÜRK GİYDİ

Mağazada tek tek kürkleri deneyen Bülent Ersoy’un giydiği beyaz kürk ağızları açık bıraktı. Yakasında tilki kafasının bulunduğu kürke 60 bin TL ödeyen Ersoy, muhabirlerin “Hayvanseverler size çok kızacak” demesi üzerine “Evet biliyorum, ama alıştım. Kürkleri açık artırma ile satıp Türkan Saylan Hanım’ın vakfına vereceğim. Epey yüklü bir miktar tutar” dedi.

KÜRKÜ TEPKİ ÇEKTİ

Ersoy’un giydiği kürk kısa sürede tepki çekerken “Hayvanlardan yapılan kürkü satıp yardım mı yapacaksın?”, “Bu kürkleri ne alın ne de bağışlayın” “Keşke o parayla fakire fukaraya yardım yapsaydın” ve “O tilkinin kafası ne öyle tam bir vahşet” yorumları yapıldı.

İşte Bülent Ersoy’un 55 tilkinin katledilmesine neden olan kürklü fotoğrafına gelen tepkiler

Mİ:Yazik o hayvancagizlara bide Derneklere ver hepsini topraga gomsun yazik ruhlari rahat etsin bari

SEMA:Cok igrencsin.Cinsiyetini degistirdigin icin degil.Sadece “igrenc” bir insan oldugun icin.Ne olur kendine bak “Allah” derken.

D.PAŞALI:Ben şuna kanaat getirdim yorum yapmaya gerek yok, yapılan her yorum buna prim veriyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.