Bu Nasıl Bir Anlayış Emine Bulut’u Katleden Kocayı Kutladı

Emine Bulut’un katilini kutladı

Mağdur Boşanmış Babalar Derneği Başkanı Muhammet Özen, eşi Emine Bulut’u boğazından keserek katleden Fedai Baran’ı “Kahraman” olarak nitelendirip tebrik etti.

Boşanmış Babalar Derneği Başkanı Muhammet Özen, Emine Bulut’u vahşice katleden eski eşi Fedai Baran için “Kahraman” ifadelerini kullandı.

hesabından paylaşımda bulunan Özen, “Aslan parçası, meydanda karıyı boğazlamış. Yüreğim buz gibi oldu. Biz bu kahraman kadar olamadık. Benim yetişkin kızım anasının genç sevgilisinin yanında hangi babanın buna ciğeri dayanır diyen yok. Gerçek Ömer Uğur Gençcan ve onu oraya atayan AKP’liler ve birgün mutlaka yargılanacaklar” dedi.

Yargıtay Daire Başkanını Hedef Aldı

Özen’ in diye nitelendirdiği Ömer Uğur Gençcan’ın ise boşanma davalarına bakan Yargıtay 2’nci Dairesi Başkanı olduğu öğrenildi.

Muhammet Özen

Bu İlk Değil

Muhammet Özen, daha önce bir yerel gazeteye yaptığı açıklamada “Karılarını öldüren erkekleri alınlarından öpüyorum” şeklinde konuşmuş, Özen söz konusu açıklamaları nedeniyle ‘tahrik ve suçluyu övme’ suçlarından 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmıştı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.