Bu Kadarına’da Pes Doğrusu!Denizin Ortasın’da Mahsur Kaldı! Altından ne Çıktı?

Denizin ortasında mahsur kalan kişinin tekneyi çaldığı ortaya çıktı

Marmara denizinde 3 gün boyunca mahsur kaldığını söyleyen kişinin tekneyi çaldığı ortaya çıktı. Gözaltına alınan şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Marmara denizindeki kurtarma operasyonunun altından film gibi hikaye çıktı. İDO feribotunun kaptanının dikkati sayesinde kurtarılan balıkçının denize açıldığı tekneyi çaldığı öğrenildi. Haberlerde mucize kurtuluşu izleyen teknenin sahibi Hamza Coşkun, polise giderek şikayetçi oldu. Yakalanan Hasan B.  tutuklanarak cezaevine gönderildi.

14 Ağustos’ta Bandırma-Yenikapı seferini yapan İDO feribotu kaptanı Hasan Algam denizde yardım isteyen birini fark etti. Tekneye yaklaşan kaptan Algam ve ekibi telefonu olmadığı için yardım isteyemeyen ve 3 gece 4 gün boyunca mahsur kaldığını öne süren Hasan B.’yi gemiye alarak, kurtardı. Haberlere konu olan mucize kurtuluşu izleyen ve çalınan teknesini gören Hamza Coşkun polise giderek şikayetçi oldu.  İhbar üzerine harekete geçen deniz polisi, şüpheliyi ’nin Darıca ilçesinde yakaladı. Şüpheli ifadesinde tekneyi arkadaşının çaldığını ve mahsur kalınca arkadaşının yüzerek kaçtığını belirtti.  ’da suçundan hapis yattığı ve 2 ayrı suçundan arandığı öğrenilen Hasan B. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja