BTP Genel Başkanı Haydar Baş Koronavirüs’ten Yoğun Bakıma Alındı

BTP Genel Başkanı Haydar Baş yoğun bakıma alındı

Bağımsız Partisi (BTP) Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Lütfullah Önder, koronavirüse yakalanan Genel Başkanları Haydar Baş’ın 4 gündür altına tutulduğu hastanede bugün yoğun bakıma alındığını açıkladı.

Akçaabat ilçesine bağlı Sarıtaş Mahallesi,  vakaları nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla karantinaya alındı.  yüzünden bir süredir memleketi ’da, Sarıtaş Mahallesi’ndeki evinde bulunan BTP Genel Başkanı Haydar Baş ve ailesinden 8 kişinin ‘Covid-19’ testlerinin pozitif çıktığı belirtildi. Baş ve ailesinin, nedeniyle Akçaabat’taki özel hastanede  gördüğü öğrenildi. 

YOĞUN BAKIMA ALINDI

BTP’li Önder, yaptığı yazılı açıklamada, partisinin Genel Başkanı Haydar’ın Baş’ın koronavirüse yakalanması sonucu 4 gündür Trabzon’da özel hastanede altında bulunduğunu bildirdi. Önder, şunları kaydetti:

“Bugün itibariyle solunum desteğine ihtiyaç duyması nedeniyle yoğun bakıma alınmıştır. Ömrü mücadele ile geçen Sayın Genel Başkanımızın koronavirüs ile olan mücadeleyi de en kısa sürede kazanıp sağlığına kavuşacağına inancımız tamdır. Sayın Genel Başkanımıza geçmiş dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz. Sayın Genel başkanımız ile birlikte ailesine, teşkilat mensuplarımıza, tüm sevenlerine ve yüce Türk milletine geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.”

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.