Bilsen Pirpor’un Öldüğü Ortaya Çıktı! Cinayete Mi Kurban Gitti?

’da yaşayan 58 yaşındaki Bilsen Pirpor, 21 Ağustos tarihinde şüpheli bir şekilde kaybolmuştu. Birlikte yaşadığı sevgilisi ’ın iddiasına göre, “Ölen eski kocamı rüyamda gördüm. Ben de öleceğim” diyerek evden ayrılan Pirpor’dan bir daha da haber alınamamıştı. Bugün , ’un cesedine ulaşıldığını açıkladı. Öte yandan Birsen Pirpor’un sevgilisi Yüksel Yıldırım’ın ifadeleri ve şüpheli davranışları dikkat çekti.

Birsen Pirpor, Birsen Pirpor Cinayeti, Yüksel Yıldırım, Kırklareli Lüleburgaz, Yüksel Yıldırım Birsen Pirpor
Birsen Pirpor, , Yüksel Yıldırım, Kırklareli Lüleburgaz,

58 Yaşındaki Birsen Pirpor kaybının 69’uncu gününde öldüğü ortaya çıktı. 7 Eylül’de Lüleburgaz’da dere yatağında bulunan cesedin Birsen Pirpor’a ait olduğu ortaya çıktı. Ayrıca cesedin kimsesizler mezarlığına defnedildiği öğrenilirken, aile fotoğraflarından Pirpor’u teşhis etti. Sevgilisi 65 yaşındaki Yüksel Yıldırım ise gözyaşlarına boğuldu. Fakat tüm şüpheler ise yine Yüksel Yıldırım üzerinde. Ayrıca Birsen Pirpor’un cinayete kurban gittiği söylendi.

Tüm Şüpheler Birsen Pirpor’un Sevgilisi Yüksel Yıldırım’ın Üzerinde…

Bilsen Pirpor’un ortada olmayan telefonu ve pasaportunu da kendisine bir köylüsünün bulup verdiğini, kendisinin de ailesine teslim ettiğini söyleyen Yıldırım’ı bu konuda da yalanlayan ifadeler art arda geldi. Daha sonra program kayıtları ve görgü tanıklarıyla Yıldırım’ın yalan söylediğini ortaya çıkaran Müge Anlı, “Bunlar senin anlattığın gibi olmaz. Sana telefon nerede dediğimde teyzesinin kızında dedin. Ama vermemişsin… Dün de telefon bendeyse Allah benim belamı versin dedin. Neden yalan söylüyorsun?” diye tepki gösterdi. Öte yandan sevgili Yüksel Yıldırım’ın kendisinden 41 yaş küçük genç bir kızla görüştüğü de ortaya çıktı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.