Beyoğlu’nda Baba Dehşeti!

’nda bir önce oğlunu, sonra komiser yardımcısını vurdu

İstanbul ’nda içi sorunları nedeniyle sokakta oğluyla tartışan bir , silahla önce oğlunu, ardından da olaya eden komiser yardımcısını vurdu. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, gözaltına alındı.

Olay, saat 19.00 sıralarında Beyoğlu ilçesi Hacıahmet Mahallesi Yenibostan üzerinde meydana geldi. Emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, içi sorunları olan Baba Bülent T. ve oğlu İlhan T., üzerinde tartışmaya başladı. Annesini ve babasını sürekli darp ettiği öğrenilen İlhan T., babasını yine darp etmek istedi. Bu sırada Baba Bülent T., oğlunun yaptığını kabullenemeyerek yanındaki silahla oğlunu bacaklarından yaraladı.

Oğlunu yaralayan baba, komiser yardımcısını da vurdu

Bu sırada Cinderesi Parkı civarında uygulama yapan polisler sesini duyarak olay yerine geldi. Oğluna kurşun yağdıran babanın silahından çıkan kurşunla, bir komiser yardımcısı sol bacağından vurularak yere yığıldı.

Baba yaralı olarak ele geçirildi

Komiser yardımcısının vurulduğunu gören polisler, olay yerine takviye ekip istedi. Bunun üzerine olay yerine çok sayıda ekip gönderilirken, baba yaralı bir şekilde ele geçirildi. Bülent T. gözaltına alınırken, ekipleri görevlilerinden istedi. Olay yerine gelen ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından yaralılar hastaneye kaldırdı. Yaşanan olayla ilgili geniş çalışma başlatıldı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.