Ben Fero (Ferhat Yılmaz) Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Ben Fero ? Ben Fero ? Ben Fero ? Ben Fero’nun Gerçek Adı Nedir? Ben Fero Ne İş Yapıyordu?

“Ben Fero” ismini kullanan Türk Rapçi ve söz yazarı olan , 1991 (28) yılında ’da Bonn’da dünyaya gelmiştir. Ben Fero, Rap, Hip-Hop ve Trap tarz müzikler yapmaktadır.

Ben Fero - Ferhat Yılmaz
Ben Fero –

Babası Sivaslı olan Ben Fero’nun (Ferhat Yılmaz) Annesi Trabzonludur. 1994 yılında ailesi ile birlikte ’ye dönen Ben Fero İzmir’e yerleşmiştir. 8 Yaşında rap şarkılara ilgi duymaya başlayan Ben Fero, Tupac Shakur dinleyerek rapi sevmiştir. 2018 yılının Nisan aynına gelindiğinde ise ilk şarkısı Mahallemiz Esmer’i yayınlamıştır.

Ben Fero
Ben Fero

“Kimlerdensin” adlı şarkısını Ağustos 2018’de çıkaran Ben Fero yani Ferhat Yılmaz, özel bir şirkette yürüttüğü satış müdürlüğü görevinden istifa ederek hayatına yoğunlaşmıştır. ve Berkcan güvenle arkadaş olan Ben Fero’nun tanınması bu sayede kolaylaşmıştır.

Ben Fero Ferhat Yılmaz Kimdir- Ben Fero Kaç Yaşında - Ben Fero Nereli - Ben Fero Mesleği
Ben Fero Ferhat Yılmaz ?- Ben Fero ? – Ben Fero ? – Ben Fero Mesleği

Kasım 2018 yılında 3’üncü single’ı olan “3 2 1” adlı şarkıyı piyasaya süren Ben Fero, aynı yıl Aralık ayında Spotify’da en çok dinlenen şarkılar arasına girmiştir. Şubat 2019’da ilk stüdyo albümü olan “Orman Kanunları” adlı albümünü yayınlayan Ben Fero, yayınlandığı gün yine Spotify’da ilk 12 şarkı arasına girmiştir.

Ferhat Yılma - Ben Fero Kimdir
Ferhat Yılma – Ben Fero Kimdir?

Orman Kanunları adlı albümünde şarkılarını birleştiren Ben Fero yani Ferhat Yılmaz, “Biladerim İçin” adlı şarkısınıda yaınladıktan sonra “Akalım” isimli şarkısını ünlü Türk popçunun adı olan “Demet Akalın” olarak değiştirmiştir. 9 Mayıs 2019’da ise 16’ıncı Boğaziçi Festivalin’de “En İyi Yeni Gelen Şarkıcı” ödülünü almıştır. Ben Fero’nun ilk stüdyo albümü “Orman Kanunları (2019)”, şarkıları ise “Mahallemiz Esmer” (2018), “Kimlerdensin” (2018), “3 2 1″ (2018)”JENGA” (with Khontkar) (2019)’dur.Geçtiğimiz Günlerde ise eski bir fotoğrafı gündeme düşmüş, kilolu olduğu fotoğraf ile şimdiki hali sevenlerini şaşırtmıştır.

Ben Fero Eski Hali

Ben Fero Fotoğrafları

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja