Belediyede Bulunan Gizli Odaya Mansur Yavaş Giremiyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde Bulunan Gizli Odaya Mansur Yavaş Giremiyor.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Mansur Yavaş’ın Kendisine Söylediği Bir Bilgiyi Halk TV’de Paylaştı.

ankara büyükşehir belediyesi gizli oda
ankara büyükşehir belediyesi gizli oda

Tunç Soyer, Belediyenin 12’inci katında göz merceği taramasıyla açılan gizli bir oda olduğu ve Mansur Yavaş’ın bu odaya giremediğini açıkladı. Ankara Büyükşehir Belediyesinde yaşananlardan sonra Mansur Yavaş’a “Allah Sabır Versin” dedi.

Tunç Soyer Halk TV’de Açıkladı

Halk TV’de İrfan Değirmenci’nin konuğu olan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer, Mansur Yavaş’ın Ankara belediye binasının 12. katındaki retina taramasıyla girilebilen odaya henüz giremediğini söyledi. Ankara Büyükşehir Belediyesinin 12. katında göz merceği taranarak girilen gizli bir oda bulunduğu belirtilirken CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Halk TV’de katıldığı programda; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın kendisine aktardığı önemli bir bilgiyi paylaştı.

Gizli Oda Göz Merceği İle Açılıyor

Soyer, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 12.katında göz merceği taraması ile girilen bir oda bulunduğunu ve Yavaş’ın bu odaya hala giriş yapamadığını söyledi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi
Ankara Büyükşehir Belediyesi

Mansur Yavaş ‘Belediyenin 12. katına bir oda var, hala oraya giremedim.

Ankara temasları sırasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı da ziyaret ettiklerini açıklayan Soyer, “Sayın Mansur Yavaş ‘Belediyenin 12. katına bir oda var, hala oraya giremedim. Göz merceği taranarak girilen bir oda’ dedi. O nasıl bir ruh hali? Bu ruh hali ile nasıl belediye yönetilir? Anlaşılır gibi değil gerçekten. Mansur Bey’e Allah sabır versin. Gerçekten çok zor bir iş. Bütün 25 yılın tortusunu, o ruh haliyle yönetilmiş belediyeyi, yeniden insanlara sevgi ve saygı ile hizmet edecek noktaya taşımak çok zor. Allah yardımcısı olsun” diye konuştu.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.