Bekçi ve Polis Kavgası Kameralara Yansıdı!

Şırnak’ta yol kontrol noktasında görevli memuru ve , yumruk yumruğa etti. Emniyet müdürlüğünün incelemesi sonrası kavgaya tutuşan ve görevlerinden uzaklaştırıldı. anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Bekçi ve Polis Kavgası

Şırnak’ta bilinmeyen bir sebepten dolayı polis ile bekçi arasında çıktı. Yumruklu kavgaya karışan bekçi ve polis görevden uzaklaştırılırken, utandıran anlar güvenlik kamerası ile kayıt altına alındı. Şırnak’ta yaşanan olayda polis ve bekçi henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı yaşadı. Bekçi, polisi uzaklaştırmak isteyince polis silahını yere atarak bekçiye saldırdı.

Maske ya da nöbet nedeniyle çıktığı tahmin edilen kavga, kameralar tarafından anbean kaydedildi. Kavga eden bekçi ve polis, görevden uzaklaştırıldı. Güvenlik kamerası tarafından kayıt altına alınan anlarda, sinirlenen polisin silahını yere atarak tekme bekçiye vurmaya başladığı görülüyor. Nöbet sırası ya da maske takma yüzünden çıktığı tahmin edilen kavga, bekçinin de karşılık vermesiyle büyüdü. SHOW Haber’de yayınlanan görüntülerde bekçi ve polisin yumruklaştığı anlar, kavgayı fark eden bekçinin arkadaşlarını çağırması ile sona erdi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja