Sürünerek Kaçan Hırsızlar Polis Çıktı!

İstanbul Bayrampaşa’da bir tekstil firmasına giren iki hırsız sürünerek kaçarken kameralara yakalanmıştı. İş yerinde ki çelik kasayı açarak yapan hırsızların açığa alınan iki polis olduğu ortaya çıktı.

Bayrampaşa’da 11 Şubat’ta saat 05.00 sıralarında Kocatepe Mahallesi 50. Yıl Caddesi üzerinde meydana gelen olayda bir tekstil şirketine giren şüpheliler çelik kasayı açarak 50 bin lira, 10 bin ve 9 bin ile birlikte çok sayıda çek ve senet çalarak kaçtı. Şüphelilerin şirkete ait olan 5 otomobilin de kontak anahtarlarını çaldığı belirlendi.

İki Hırsız İkisi de Polis…

Asayiş Şube Müdürlüğü, Büro Amirliği tarafından olayla ilgili başlatılan çalışmada polis güvenlik kameralarını inceleme altına aldı. Sürünerek girdikleri tekstil şirketine ait çaldıkları otomobili terk ederek kaçan 2 kişinin Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli M.Y. (29) ve H.O.B. (30) olduğu saptandı. 2 polisin, geçtiğimiz yıl ekim ayında, bir iş adamının başka bir kişiye olan borcunu ödemesi için kaçırılarak tehdit edilmesi olayına karıştıklarının belirlenmesi üzerine haklarında idari başlatıldığı ve açığa alındıkları öğrenildi.

3 Şuç Ortağı Daha Aranıyor…

Polis, soyguna katılan iki polis memurunu Bahçelievler’de saklandıkları evde yakaladı. Büro Amirliğinde sorgulanan şüphelilerin 3 suç ortağı ile birlikte soygunu yaptıkları tespit edildi. Polis memurları tutuklanarak cezaevine gönderilirken, firarda olan 3 kişinin yakalanması için çalışmalar sürüyor…

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja