Başkan Erdoğan,Ekrem İmamoğlu İle Görüştü

Erdoğan ve İmamoğlu görüştü

İmamoğlu görüşme sonrası yaptığı açıklamada,”Cumhurbaşkanı tarafınızdan oyunuza talibim dedim” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile basına kapalı olarak yaklaşık 50 dakikalık bir görüşme yaptı.

Ekrem İmamoğlu görüşmeye ilişkin, “Çok güzel bir sohbet oldu. İstanbul ağırlıklı İstanbul’u konuştuk. İstanbul ile ilgilli tecrüblerini, tavsiyelerini dinlediğimiz bir görüşme oldu. Çok kıymetli anektodları vardı faydalanacağımız. ‘Cumhurbaşkanı tarafınızdan oyunuza talibim’ dedim. Oyunu istedim. Gülümsedi” dedi.

Sarayda gerçekleşen görüşme sonrası açıklama yapan İmamoğlu görüşmeye ilişkin, “Çok güzel bir sohbet oldu. İstanbul ağırlıklı İstanbul’u konuştuk. İstanbul ile ilgili tecrübelerini, tavsiyelerini dinlediğimiz bir görüşme oldu. Çok kıymetli anektodları vardı faydalanacağımız. Dileğimiz İstanbul’da en az hata ile hatasız bir süreci başlatmak. Bu manada faydalı güzel bir görüşme olmuştur. Bu güzel sohbet ortamını sağladığı için çok teşekkür ediyorum sayın Cumhurbaşkanı’na. Cumhurbaşkanı tarafınızdan oyunuza talibim’ dedim. Oyunu istedim. Gülümsedi” diye konuştu.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.