Başkan Erdoğan Akşener’e Hakaret Etti

Erdoğan’dan Akşener’e “Bu Kadın Şirazeden Çıkmış”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı ’in ’de yaptığı açıklamalar için “Bu kadın şirazeden çıkmış” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı , bugün  Genel Başkanı ’yla ‘deki ortak mitinginde Erdoğan’ın ‘millet ittifakı’nı örgütlerinin desteklediği yönündeki sözlerini eleştirmişti. İYİ Parti lideri sahneye çıkarken kalabalığa “Cumhurbaşkanının ‘’ dediği Denizlililer nasılsınız?” diye seslenmişti.

“BU KADIN ŞİRAZESİNDEN ÇIKMIŞ”

Canlı yayına katılan Erdoğan’a Akşener’in sözleri soruldu. Akşener için “Bu kadın şirazesinden çıkmış” diyen Erdoğan, Denizli’ye gittiğini, böyle bir ifade kullanıp kullanmadığını oradaki halkın bildiğini ifade etti.

“O NE DİYORSA O DA ONU SÖYLÜYOR”

Cumhurbaşkanı şöyle devam etti: “Hani bunlar birbirleriyle ortak oldular ya; bir yerden kapacak… Şimdi zaten bay Kemal yalancı. Bu da ondan yalanı iyi kaptı ve o ne diyorsa o da onu söylüyor. Şimdi Man Adaları diye bir şey tutturdu. Aynı şekilde ailem dava açtılar ve bunları kazandık. Henüz parayı tahsil etmedik. Şimdi bunlar için de bu paralar için de bir sandık kurdular. Oradan bu paraları ödeyecekler. Ben bunu inşallah Mehmetçik Vakfı’na vereceğim. Bunun onayı gerekiyor onaylandığı anda parayı tahsil edeceğiz tabii ki.

“ERDOĞAN, HALKINA ‘TERÖRİST’ DİYECEK KADAR İSTİKAMETİNİ KAYBETMEMİŞTİR”

Meral hanım Tayyip Erdoğan’ın nasıl olduğunu çok iyi bilir. Meral hanım istikametini çok kez kaybetmiş birisidir. Bir kez ‘Genel başkanlıktan ayrılıyorum’ dedi, sonra geri geldi. Meral hanım bir kez Tayyip Erdoğan halkına ‘’ diyecek kadar istikametini kaybetmemiştir. Maalesef ’li olup da şu anda örgütünün uşaklığını yapanların yönettiği ’ye, onun başındakilere bir çoğu sizde bunların arşivi var mı bilmiyorum adam kalkıyor ne diyor, ‘Kürdistan’da ’ diyor, ‘Batıda da AK Partive ’yi yok edeceğiz’ diyor. Şimdi ben soruyorum ey Meral hanım; Türkiye’de Kürdistan diye bir var mı sen bunu nasıl kabul edersin?”

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.