Bahçelievler Liseli Öğrenci Vahşice Katledildi…!

Bahçelievlerde Cinayeti

İstanbul Bahçelievler’de 15 yaşındaki öğrencisi E. K. sokakta yürüdüğü sırada kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce pompalı tüfekle saldırıya uğradı. Sırtından ve ensesinden yaralanan ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. öğrencisi yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. zanlıyı güvenik kameralarından yola çıkarak yakaladı. İstanbul’un diğer yakakası Üsküdar’da ise bir ortaokulda bir öğretmen öğrencisinin dayısı tarafından bacağından vuruldu.

İlk olay Bahçelievler’de meydana geldi. 15 yaşındaki Mertcan Karagöz’ün sokak ortasında pompalı tüfekle vurularak öldürüldüğü olay, saat 14.00 sıralarında Siyavuşpaşa Mahallesi, Mine Sokak’ta oldu. öğrencisi Mertcan Karagöz arkadaşlarıyla sokakta yürüyordu. Bu esnada arkadan M.K.’nın silahlı saldırısına uğradı. Pompalı tüfekle açılan ateş sonucu açılan ateş sonucu Mertcan Karagöz sırtına ve ensesine 3 mermi isabet etti. olay yerinden kaçarken, çocuk kanlar içinde yere yığıldı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine ve ekipleri sevk edildi. Talihsiz çocuk ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Mertcan Karagöz kurtarılamadı.

Olayla ilgili başlatan polis ekipleri, çevredeki kameralarını incelemeye aldı. Yapılan incelemeler sonucu kimliği belirlenen şüpheliyi yakalamak için takip başlatıldı. Sürdürülen takipler sonucu şüpheli M.K. yakalandı.

AA

15 yaşından küçük olduğu öğrenilen şüpheli M.K.’nın 3 gün önce Mertcan Karagöz ile okulda kavga ettiği intikam almak amacıyla olayı gerçekleştirdiği öne sürüldü.

Üsküdar'da bir okulda

Üsküdar’da öğrencinin akrabası öğretmeni bacağından vurdu. AA

BENZER BİR OLAY DA ÜSKÜDAR’DA YAŞANDI

Aynı dakikalarda Üsküdar’daki bir ortaokulda meydana gelen olayda ise bir öğrencinin dayısı, tartıştığı öğretmeni bacağından vurdu. Öğretmen olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılırken kayıplara karıştı.


KAYMAKAM AÇIKLAMA YAPTI

Üsküdar’da bir öğretmen okulda uğradığı silahlı sonucu yaralandı. Yaşanan olayla ilgili Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek yaptı.

Demiryürek açıklamasında, “Bugün 15.45 sularında cereyan ediyor olay. Okulumuzda yaşanıyor. Bizim çok sakin bir okulumuz. Öğretmenimizin herhangi bir hayati tehlikesi yok. En büyük sevincimiz o. Bütün tetkikleri yapıldı. Kontrol amaçlı bu gece tutulacak. Herhangi bir hayati tehlikesi yok. Olayın oluş tarzı konusunda da daha sonra valiliğimiz kapsamlı bir yapacak. Saldırganı bulma çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.