Bahçeli Türk Tabipler Birliğine Sert Çıktı! Derhal Kapatılmalı

Bahçeli: Türk Tabipler Birliği kapatılmalıdır

Genel Başkanı , Türk Tabipler Birliği hakkında hesabından çarpıcı açıklamalarda bulundu. Türk Tabipler Birliği’nin insan ve toplum sağlığı hakkında asılsız şaibe ve şüpheleri körüklediğini belirten Bahçeli, “Adında Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır. Yöneticileriyle ilgili adli işlem yapılmalıdır” çağrısında bulundu.

Bahçeli: Türk Tabipler Birliği kapatılmalıdır

Genel Başkanı , üzerinden yaptığı açıklamada Türk Tabipler Birliği hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

Türk Tabipler Birliği’nin kurumlarında siyah kurdele takmasına tepki gösteren Bahçeli, “Bu teşebbüs zehirli ve zillet bir komplodur” dedi. Bahçeli açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

* Ülkemizin yeni tip salgınıyla mücadelesini kösteklemek isteyen, vatandaşlarımızla birlikte çalışanlarımızı telaş ve paniğe sürüklemek amacı taşıyan kötü niyetli bir kampanya devamlı mesafe almaktadır. Bunu görüyoruz, karanlık emel sahiplerini biliyoruz.

“BU TEŞEBBÜS ZEHİRLİ VE ZİLLET BİR KOMPLODUR”

* Türk Tabipler Birliği isimli ihanet oluşumu sözde artan vakalara, hayatını kaybeden insanlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza dikkat çekmek maksadıyla tüm sağlık kurumlarında siyah kurdele takacakmış! Bu teşebbüs zehirli ve zillet bir komplodur. Siyah kurdele takınca ne olacak?

* KOVİD-19 hastalığından gören insanlarımıza ne diyecekler? Bu kapsamda vefat eden kardeşlerimizin ailelerine ne anlatacaklar? Birlikten ziyade illete dönen tabipliğin yüz karaları nereye ulaşmayı hedefliyorlar? Siyah kurdele takan-takmayan ayırımı hastanelerde vasat bulursa muhtemel gelişmeler hakkında bir fikri olan var mıdır? Türk Tabipler Birliği Korona kadar tehlikelidir,tehdit saçmaktadır. Üstelik, hükümete yönelik “Yönetemiyorsunuz, ölüyor,tükeniyoruz” eylemi haince bir tertiptir.

“TÜRK TABİPLER BİRLİĞİ DERHAL KAPATILMALIDIR”

Türk Tabipler Birliği’nin insan ve toplum sağlığı hakkında asılsız şaibe ve şüpheleri körüklediğini belirten Bahçeli, birliğin kapatılması çağrısında bulundu. Bahçeli sözlerini şöyle sürdürdü:

* Türk Tabipler Birliği, bugünkü hassas dönemde, insan ve toplum sağlığı hakkında asılsız şaibe ve şüpheleri körüklemektedir. Bu nedenle sadece adında Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır. Yöneticileriyle ilgili adli işlem yapılmalıdır.

* Virüsle mücadeleye hesapsız ve art niyetsiz devam eden vatansever insanlarımızdan oluşacak bir müteşebbis heyet kurulmalı, rezaletin, hıyanetin ve husumetinin kara sayfası kapatılmalıdır. Artık Türk Tabipler Birliği’ne sabır ve tahammül gösterilmesi imkânsızdır.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja