Azra Gülendam Haytaoğlu’nun Babası Konuştu!

’da, Akdeniz Üniverstiesi Gazetecilik bölümü öğrencisi vahşi bir cinayete kurban gitti. 48 yaşındaki ’ın evinde Azra’ya cinsel saldırıda bulunup, boğarak öldürdüğü; daha sonra banyoda Azra’yı 5 parçaya ayırdığı ortaya çıktı. Azra’nın babası ilk kez konuştu.

Azra Gülendam Haytaoğlu'nun Babası Mustafa Haytaoğlu Konuştu
Azra Gülendam Haytaoğlu’nun Babası Mustafa Haytaoğlu Konuştu

Azra’nın babası Mustafa Haytaoğlu, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına canlı bağlanarak ilk kez konuştu.

Azra Gülendam Haytaoğlu’nun Babaso Mustafa Haytaoğlu Anlattı

Acımasızca katledilen Azra’nın acılı babası Mustafa Haytaoğlu konuşmasına “o adamın bir oğlu varmış 9 yaşında. Şu an benim yanımda olsa ben ne yaparım biliyor musunuz? Onun saçını okşarım.” dedi. Ardından olayın öncesinde ablasını, ’ya, Azra’nın yanına yolladığını ve kızının koronavirüse yakalandığını öğrendiğini söyledi. Ablasının “aşağı inme” uyarısı nedeniyle sözlü yaşandığını anlattı. Azra’nın arkadaşı ile karşılaştığında hastaneye gideceğini söylediğini ifade eden baba “çocuğun elinde eldiven var” sözleriyle olaya dair detayları paylaştı.

“Adam Bir Nevi Avcı”

Haytaoğlu “Kamera kayıtlarında adam geliyor arabayla. Kızımı ‘gel sana çorba içireyim, hastaneye gidelim’ diyerek yoldan çıkarıyor” dedi. zanlısı ile Azra’nın daha önceden tanıştığı iddialarının doğru olmadığını ifade eden acılı baba “Daha önce bir tanışıklıkları yok. Kızım kafede çalışırken oraya gelip tanışıyor, adam bir nevi avcı” dedi. “Evde kimliğini bırakmış, kızım planlı gitmiyor” diyen baba, katil zanlısı Mustafa Murat Ayhan’ın o gün kullandığını iddia etti. “Jiletle ismini yazmış” ifadesini kullanarak “aratıyorsun bu adamın daha çok olayları var, bu adam soğukkanlı ve profesyonel” dedi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.