Azra Gülendam Haytaoğlu “Herkes Gibi Bizi de Sonradan Koruyacaklar”

21 yaşındaki üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu’nun hesabı üzerinden yaptığı paylaşım yürekleri burktu. Genç kızın Twitter üzerinden cinayetleri için “herkes gibi bizi de sonradan koruyacaklar her şey bittikten sonra kıymetli olacağız herkes gibi…” dediği ortaya çıktı.

Azra Gülendam Haytaoğlu, Twitter,
Azra Gülendam Haytaoğlu, Paylaşımı

Azra Gülendam Haytaoğlu, ’da Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünde okuyordu. Fakat Antalya’da 28 Temmuz 2021’de ortadan kaybolan genç kızın vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. cinayetlerinin durmak bilmediği ülkemizde Azra’nın Mustafa Murat Ayhan isimli tarafından vahşice öldürülmesi ise artık yeter dedirtti. Genç kızın korunamayan kadınlar ile ilgili Tweet’i ise “koruyamadık” dedirtti.

Azra Gülendam Haytaoğlu’nun hesabı üzerinden cinayetleri hakkında attığı Tweet ise her şeyi özetliyor. Vahşi bir cinayete kurban genç kızın Tweet’i ise şöyle;

“adına sevgi dediğin bağnazlığın bir gün evimizden bi can alacak ve herkes gibi bizi de sonradan koruyacaklar her şey bittikten sonra kıymetli olacağız herkes gibi..”

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.