Ayşe Altuntaş Öldürüldü Mü? Ayşe Altuntaş Bulundu Mu?

Ayşe Altuntaş Öldürüldü Mü? Ayşe Altuntaş Bulundu Mu? 42 Yaşında ki 4 Çocuk Annesi Kadın Nerede ?

Ayşe Altuntaş aranıyor… Ayşe Altuntaş Cinayete mi kurban gitti? programı bugün bir olayı ile gündeme oturdu. Annesini aramak için Müge Anlı’ın programına başvuran Fadime Altuntaş, 42 yaşında ve 4 çocuk annesi Ayşe Altuntaş’ı arıyor… Ayşe Altuntaş Öldürüldü Mü? Ayşe Altuntaş Bulundu Mu?

Ayşe Altuntaş – Fadime Altuntaş

Ayşe Altuntaş 18 Temmuz sabahı saat 05:30 sıralarında kızı ve torunları ile birlikte yaşadığı evden ayrilarak ortadan kayboldu. 42 yaşında ve 4 çocuk annesi olan kadından o günden bu yana haber alınamazken Müge Anlı’ın programında gündeme taşınan olayda, Ayşe Altuntaş’ı en son gören kişi ise aralarında ilişki yaşadıkları bilinen kuzeni Mehmet Bey. Ayşe Altuntaş ile ilişkisini kabul eden Mehmet Bey programa canlı olarak bağlanarak çelişkili ifadeler verdi.

Mehmet Bey – Ayşe Altuntaş – Müge Anli

Ayşe Altuntaş’ın para karşılığı erkeklerle beraber olduğunu söyleyen Mehmet Bey, ayrıca anneye borcu olduğunu da ifade etti. Tüm bu gelişmelerden sonra Ayşe Altuntaş’ın cinayete kurban gitmiş olabileceği düşünülürken kamuoyu gözünde baş şüpheli ise aralarında ilişki olduğu söylenen Mehmet Bey. Müge Anlı’ın işlediği konu ile ilgili ise yeni gelişmeler bekleniyor.

Ayşe Altuntaş Öldürüldü Mü?

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.