Avukat Sezgin Özkan Bugün Tele 1’de…

Meselğe Vefa Grubu’nun Barosu Başkan Adayı 14 Eylül Pazartesi (bugün) saat 17:00’de Tele1 ekranlarında olacak. Peki Nedir?, ?

Mesleğe Vefa Grubu, Ankara Barosu, Avukat Sezgin Özkan
Mesleğe Vefa Grubu, Barosu, Avukat Sezgin Özkan

Meseleğe Vefa Grubu’nun Barosu Başkan Adayı Avukat Sezgin Özkan bugün saat 17:00’de Tele1 ekranlarında olacak. Mevcut yönetimin değişmesini talep eden Mesleğe Vefa Grubu ve başkanı Avukat Sezgin Özkan, Barosu yönetiminin şahsi ve siyasi emelleri uğruna hukuksal söylemlerden uzaklaşarak siyasi söylemlere yönelmesi nedeniyle, Ankara Barosu’nun hukukun değil siyasetin tarafı olduğunu liderliğini ve itibarını kaybettiğini söylüyor. Daha önce KRT ’ye açıklamalarda bulunan Avukat Sezgin Özkan, “11 yıldır Ankara barosu yönetiminde yer alan mevcut başkanın hala gerçekleştirmeyi beklediği hayalleri varmış. Çok merak ediyorum. 11 yıldır bu hayalleri niye gerçekleştiremedi?. Biz hayal kurmuyoruz bizim gerçek projelerimiz var ve gerçekleştirmeye geliyoruz açıklamasında bulunmuştu.

Avukat Sezgin Özkan ?

Mesleğe Vefa Grubu başkan adayı Avukat Sezgin Özkan, 1972’de İzmir’de dünyaya geldi. İlköğretimini ’da ortaöğretimini ve lise eğitimini ise ’de tamamladı. Daha sonra 1997 yılında Selçuk Üniversitesi Fakültesi’nden mezun oldu.

Avukat Sezgin Özkan Kimdir, Mesleğe Vefa Grubu, Ankara Barosu
Avukat , Mesleğe Vefa Grubu, Barosu

1999 yılından bu yana Barosu’na kayıtlı olarak fiilen avukatlık mesleğini yürütmektedir. Genç avukatların ve stajyer avukatların yetiştirilmesinde eğitmen olarak çalışan Sezgin Özkan, genç meslektaşların sorunları ile ilgili çözüm üretmeye çalışmaktadır. Eşi Avukat Ebru Özkan ile birlikte kurdukları bürosunda avukat meslektaşlarıyla mesleki çalışmalarına devam etmektedir. Avukat Sezgin Özkan, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.