Avukat Celal Ülgen’den 23 Haziran Seçimleriyle İlgili Flaş İddia

İmamoğluna

Ünlü katıldığı bir canlı yayında 23 Haziran seçimleri için çok konuşulacak bir iddiayı gündeme getirdi. Ülgen, 31 Mart Seçimleri’nde İstanbul İl Kurulu’nda görev yapan yargıçların değiştirileceğini söyledi.

, 31 Mart yerel seçimlerinde göre alan İstanbul İl Kurulu hakimlerinin 23 Haziran’da görev almayacaklarını öne sürdü.

Ülgen “Göreceksiniz İstanbul İl Seçim Kurulu’nu tamamen değiştirecekler. Bugün İstanbul İl Seçim Kurulu’nda görev alan yargıçlar Haziran ayında yapılacak seçimde bir tanesi bile yer almayacak. Bunu önceden görebiliyoruz. Nereden anlıyoruz çünkü bu kişilerin niyetleri kötü” diye konuştu.

“İMAMOĞLU’NA VERİLEN OYLARI ETTİLER”

Ülgen, “Bir taraftan da demokrasiden, oyların çalındığından söz ediyorlar. Bence çalma sözcüğünü çok fazla kullanmasınlar, yanlış bir algı yapabilir o kendilerine dönebilir. Bu konuda da tavsiyem var. Bu benim düşüncem ama yarın sabahtan itibaren göreceğiz hepsi gerçekleşecek. Çünkü sırasında il seçim kuruluna olağan üstü bir baskı vardı sanki sorumlusu ilçe seçim kurulları ya da il seçim kuruluymuş gibi bir hava estirdiler. İmamoğlu’na gasp . Eğer bir çalan kişiden söz etmek gerekirse, çalan kişi ortada açık ve net” ifadelerini kullandı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.