Aşırı Alkol Alan Diş Hekimi Betül Karaayvaz Hayatını Kaybetti!

Denizli’de Arkadaşları İle Birlikte Alkol Alan Diş Hekimi Betül Karaayvaz Hayatını Kaybetti!

Denizli’ye bağlı Pamukkale ilçesinde diş hekimi 26 yaşında ki Betül Karaayvaz hayatını kaybetti. Arkadaşları, diş hekimi Kaan Y. ile doktor Süleyman Ali Y. ise hastanede tedaviye alındı.

Denizli’de Arkadaşları İle Birlikte Alkol Alan Diş Hekimi Betül Karaayvaz Hayatını Kaybetti!

Sabah Uyandıklarında Ölmüştü!

Harita mühendisi 30 yaşında ki Berkay T., yeni yıl kutlaması için arkadaşları diş hekimleri Betül Karaayvaz ve Kaan Y., plastik cerrah Süleyman Ali Y., harita mühendisleri Özgür Deniz A. ve Nurullah T.’yi evine davet etti. Grup, gece boyunca alkol aldı. Sabah uyandıklarında Betül Karaayvaz, Süleyman Ali Y. ve Kaan Y.’nin hareketsiz yattığını gören arkadaşları, durumu 112 Acil Sağlık ekiplerine bildirdi.

Sağlık Ekipleri Betül Karaayvaz’ın Öldüğünü Belirledi!

Eve gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, Betül Karaayvaz’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Bilinçleri kapalı olan Süleyman Ali Y. ve Kaan Y. ise ambulanslarla Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Alkol komasına girdikleri değerlendirilen Süleyman Ali Y. ve Kaan Y.’nin sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Betül Karaayvaz, 2020 Yılbaşı, Denizli Pamukkale
Betül Karaayvaz, 2020 Yılbaşı, Denizli Pamukkale

Otopsi İçin Cenaze Pamukkale Üniversitesi Adli Tıp Kurumuna Kaldırıldı

Savcının incelemesinin ardından Karaayvaz’ın cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Sağlık durumları iyi olan diğer 3 kişi ise ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Alkol Komasına Giren Diş Hekimi Hayatını Kaybetti, Denizli
Alkol Komasına Giren Diş Hekimi Hayatını Kaybetti, Denizli

İçkilerden Numune Alındı

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekipleri, incelenmek üzere evden gıda ve içeceklerden numune aldı. Yapılan bandrol kontrollerinde tüketilen alkollü ürünlerin kaçak ve sahte olmadığı tespit edildi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.