Asım Bayram Cinayeti Müge Anlı En Son Gelişmeler

Cinayetinde Ferluga Karatuğ Paraları Aldı Mı ?

Asım Bayram'ın öldürülmesiyle ilgili olayların başlangıcından itibaren başrolde olan Murat Güneş, Medeni Öztaş, Mevlüt Sağlam ve Ferluga Karatuğ gözaltına alındı. Bu isimler haricinde 4 kişi daha gözaltına alındı.

Asım Bayram Cenazesi

Asım Bayram Cinayetinde Müge Anlı'da En Son Yaşananlar

'nın Kepez ilçesindeki ormanlık alanda, cesedi 8 parçaya bölünmüş halde toprağa gömülü olarak bulunan emlak zengini Asım Bayram'ın(82) cenazesini teslim alan oğlu Mevlüt Bayram, “Ölümüne çok üzüldük. Tek tesellimiz bir mezar taşının olacak olması” dedi. Olay Müge Anlı'nın programında günlerce konuşuldu.Asım Bayram'ın ortadan kaybolduğu günkü arabası da parçalanmış halde bulundu. Arabanın tamamen parçalandığı parçalarının satıldığı, şase numarasına kadar söküldüğü belirlendi.

Asım Bayram'ın Aracı

Ferluga Karatuğ Para Çantasıyla İlgili Konuştu Mu ?

Gözaltına alınan Ferluga Karatuğ, para çantasıyla ilgili polisler tarafından sorgulanıyor. Müge Anlı, Asım Bayram cinayetiyle ile şu ifadeleri kullandı: “Bu cinayetin detayları bir dizide olsa senariste eleştiride bulunuruz, çok abartmışsınız diye…” Asım Bayram cinayeti hakkında toplam 9 kişi gözaltına alındı. zanlıları Murat Güneş, Medeni Öztaş ve Mevlüt Sağlam'ın sorgusu sürüyor.

Asım Bayram'ın Katilleri

Aracı Hurdacıya Sattılar

Asım Bayram'ın 22 Ocak günü buluşmaya gittiği araç Akdeniz Sitesi'nde parçalanmış halde bulundu. Asım Bayram'ın kaybolduğunda para dolu çantasının da bulunduğu aracı da ekipleri tarafından bulundu. Katil zanlıları aracın içinde bulunması gereken şase numarasını da sökmüşler; arabanın her yeri parçalanmış.Katil zanlıları, parçalama işi yapan kişiye arabayı verdikten sonra arabanın her parçası farklı kişilere satılmış. Arabanın parçalanmasını sağlayan kişi de gözaltında polis tarafından sorgulanıyor. Aracı parçalayan kişi, Murat Güneş tarafından kendisine bu aracın hacizli olduğunu ifade etti. Aracı satan kişinin de Murat Güneş olduğu ifade edildi.

Müge Anlı'da Ferluga Karatuğ İle ilgili Gelişmeler

Soruşturmanın detayları açısından Ferluga Karatuğ'un anlatacakları oldukça merak ediliyor. programına bağlanan bir izleyici, Ferluga Hanım'ın bir çantayı arkadaşına bıraktığı ifade edildi.

Ferluga Hanım; ilk ifadesinde polis ekiplerine “görmedim, duymadım, bilmiyorum” dediği belirtildi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.