Arda Turan ile İlgili Flaş Gelişme…!

Arda Turan ve Berkay Şahin Kavgası

Arda Turan ile Berkay arasında kulübünde başlayarak hastanede devam eden kavgada Arda Turan’ın elindeki silahın ateş aldığı öne sürüldü. Hastanede silahın ateşlenmesi sonucu kimse yaralanmazken, ele geçirilen mermi çekirdeği incelemeye alındı.

Arda Turan ile arasında ’daki bir kulübünde başlayan kavga, ’taki bir hastaneye de taştı.

İddialara göre, Arda Turan tarafından burnu kırılan ilk olarak ’taki bir hastaneye geldi. Berkay Şahin hastanede tedavi altına alınırken, Arda Turan da beraberindeki arkadaşlarıyla birlikte hastanenin acil servisine geldi.

HASTANEDE SİLAH SIKILDI

İkili arasında devam eden tartışmaya sonrada hastaneye gelen Murat Dalkılıç da dahil oldu. alevlenince Arda Turan’ın elindeki ateş aldığı edildi. Silahın ateş alması sonucu kimse yaralanmazken, kısa süreli panik yaşandı.

Arda Turan ve beraberindekiler hastaneden ayrıldıktan sonra olay yerine gelen ekipleri tarafından yapılan incelemelerde, tartışmaların yaşandığı katta bulunan bir fotokopi makinesinden bir mermi çekirdeği bulundu. Olayla ilgili başlatılan çok yönlü devam ederken, Arda Turan’ın gözaltına alınarak ifadeye götürülmesi bekleniyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.