Antalya’da Doktor Diyetisyen Karısını Öldürdü!

Antalya’da 53 yaşındaki doktor Yusuf Onur Kaan Bozkurt, 38 yaşındaki eşi diyetisyen Gamze Kaçar Bozkurt’u öldürüp intihar etti. Çiftin cansız bedenlerini ise kreşten gelen çocukları buldu.

Yusuf Onur Kaan Bozkurt, Gamze Kaçar Bozkurt, Antalya Kepez, Doktor Diyetisyen Karısını Öldürp İntihar Etti
Yusuf Onur Kaan Bozkurt, Gamze Kaçar Bozkurt, Antalya Kepez, Doktor Diyetisyen Karısını Öldürüp İntihar Etti

Antalya Kepez’de geçtiğimiz gün öğleden sonra gerçekleşen olayda, doktor Yusuf Onur Kaan Bozkurt ile diyetisyen eşi Gamze Kaçar Bozkurt arasında tartışma çıktı. Aralarında daha önceden yaş farkı nedeni ile tartıştıkları öğrenilirken, Yusuf Onur Kaan Bozkurt, eşini tabanca ile vurarak öldürdükten sonra yine aynı silahla intihar etti.

Kreşten Gelen Küçük Kızları Eve Giremeyince Olay Ortaya Çıktı!

Yusuf Onur Kaan Bozkurt ve Gamze Kaçar Bozkurt’un öldüğü küçük kızları eve giremeyince anlaşıldı. Geçtiğimiz günün akşam saatlerinde kreşten eve gelen küçük kızları eve giremedi.

Gamze Kaçar Bozkurt
Diyetisyen Gamze Kaçar Bozkurt

Kapıyı çalan küçük kız açılmayınca karşı dairedeki akrabasının yanına gitti. Gamze Kaçar Bozkurt’un annesi Nurdan Kaçar, yedek anahtarla eve girdiğinde çiftin kan içinde yerde yattıklarını görünce durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi.

Cesetler İnceleme İçin Adli Tıp’a Gönderildi!

Antalya Kepez’de bulunan adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaptıkları incelemede, Bozkurt çiftinin yaşamını yitirdiğini belirledi. Olay yeri ekipleri ve savcılık incelemesinin ardından Yusuf Onur Kaan Bozkurt ve Gamze Kaçar Bozkurt’un cansız bedenleri, otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Çiftin yakınları ise gözyaşlarını tutamadı. Küçük kız ise yakınları tarafından götürüldü.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.