Annesini Öldürüp Cep Telefonu İle Çekti!

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde korkunç bir olay medyana geldi. Bir eve tadilat için giden ustalar evde ceset buldu. Bulunan kadın cesedinin oğlu tarafından öldürüldüğü öğrenildi.

Annesini Öldürüp Cep Telefonuyla Çekti
Annesini Öldürüp Cep Telefonuyla Çekti

Manisa’da 54 yaşında ki Nuray Durgul, oğlu tarafından öldürüldü. Cinayete kurban giden kadını eve tadilat için gelen ustalar buldu. Emniyet genç kadının 20 yaşındaki oğlu İlhan Süngerciler’i sorguladı. Süngerciler, ilk ifadesinde, tansiyon hastası annesiyle sabah kahvaltı yaptıktan sonra işe gittiğini ve annesinin ölümünü komşularının haber vermesiyle öğrendiğini söyledi. 

“Kedi Tartışması Yüzünden Öldürdüm”

Şüpheli ifadeleri üzerine gözaltına alınan İlhan Süngerciler, ikinci sorgusunda cinayeti işlediğini itiraf etti. Zanlının, sokakta bulduğu kedileri eve getirmek istediği için kahvaltı yaparken annesiyle tartışmaya başladıklarını, bu sırasında göğüs kısmından ittiği annesinin dengesini kaybederek başını mutfak bankosuna vurduğunu, yere düşen annesinin durumunu cep telefonu kamerasıyla kaydettikten sonra korkuyla evden çıkıp işe gittiğini söylediği öğrenildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.