Ankara’da Yol Çalışması Nedeniyle Kaza 3 Kişi Yaralandı! Kaza Sonrası Aydınlatma Açıldı!

’da Yol Çalışması Az Kalsın Faciaya Neden Oluyordu!

’da Eşkişehir yolunda yapılan yol çalışmalarında ihmal neredeyse can alıyordu. Yaklaşık 2 aydır süren çalışmalarda yolda yetersiz aydınlatma ve eksik trafik işaretleri dikkat çekiyor. Bir çok kaza ise şans eseri atlatılıyordu. Fakat dün gece yetersiz aydınlatma ve eksik trafik işaretleri nedeniyle ’nın Yenimahalle ilçesinde ( Yolu) Dumlupınar Bulvarı’nın bağlandığı 2629. Cadde’de Satılmış C. yönetiminde ki 06 BEB 754 plakalı virajı fark edemeyerek boş araziye uçtu. Takla atan ’de 3 yolcu yaralanırken, kaza sonrası bölgenin aydınlatılması ise dikkat çekti.

Kaza Değil İhmal!

Ankara’da yolunda yapılan çalışmalar yaklaşık 2 aydır sürüyor. Fakat Ankara istikametinden gelen sürücüler yetersiz aydınlatma ve eksik trafik işaretleri yüzünden zor anlar yaşıyor.

Ankara Eskişehir Yolu Kaza - Ankara Eskişehir Yolu Yol Çalışması
Ankara Eskişehir Yolu Kaza – Ankara Eskişehir Yolu Yol Çalışması

Dün akşam saatlerinde ise bir araç yetersiz aydınlatma nedeniyle boş araziye uçarken, kaza sonrası bölgede aydınlatma yapılması ise “kaza değil İhmal” düşüncesini akla getiriyor. Ayrıca Ankara’nın bir çok yerinde daha önemli trafik sorunları varken, ’nin başkentinde havalananına metrosu bile yokken lüks rezidansların ve işletmelerin bulunduğu bu alana tahmin bile edilemeyen masraflar yapılması ise dikkat çekici bir başka nokta.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja