Ankara’da Yarın Okullar Tatil Mi ?

Kar Yağışı İle Uyandı

6 Ocak 2019 gününe kar yağışı ile uyandı. Özellikle yüksek yerlerde yoğun bir biçimde kendini gösteren kar yağışı, Ankaralı vatandaşları bir yandan endişelendirirken bir yandan da sunduğu görsel güzellik ile mutlu etti. Bir yandan da öğrenciler heyecanla kar tatili bekleyişi içerisine girdi.  Öğrencilerin aklında tek bir soru var.  Yarın okullar tatil olacak mı ?

Ankara Kar Yağışı - Ankara 6 Ocak 2019
Ankara Kar Yağışı – Ankara 6 Ocak 2019

 

Ankara’da Yarın Okullar Tatil Mi ? 7 Ocak Pazartesi Günü Okullar Tatil Olacak Mı ?

Ankara’da 6 Ocak 2019 Pazar günü yoğun kar yağışının etkili olması akıllara 7 Ocak Pazartesi günü okullar tatil olacak mı ? sorusunu getirdi. Ankara Valililiğinden henüz bir gelmedi. Fakat kar yağışının devam etmesi ve bazı ana ve ara yolların durumunun kötüleşmesi halinden 7 Ocak 2019 Pazartesi günü Ankara’da okulların tatil olma ihtimali yüksek görünüyor. Ankara’da şu anda hava sıcaklığı -2 dereceyi gösterirken, gece bu sıcaklığın -11 dereceye düşmesi bekleniyor. Ayrıca kar yağışının akşam saatlerine kadar süreceği yapılan hava tahminlerinde belirtiliyor.

 

 

Yarın Okullar Tatil Mi ? Yarın Okullar Tatil Olacak Mı ?
Yarın Okullar Tatil Mi ? Yarın Okullar Tatil Olacak Mı ?

Ankara Valiliğinden Bekleniyor

Ankara’da kar yağışının etkili olması ve hava tahminleri göz önünde bulundurularak Ankara Valiliğinin kar tatili hususunda açıklama yapması bekleniyor. Kar Tatili olup olmayacağı konusunda şu anda herhangi bir duyuru bulunmazken. Yapılacak duyurularını buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz: İşte Ankara Valiliğinin Duyurularının yer aldığı sayfanın linki. Bu linkten Ankara’da Kar Tatili olup olmadığını sürekli olarak takip edebilirsiniz.

Buraya Tıklayarak Güncel Duyuruları Takip Edebilirsiniz. Ankara Valiliği Duyuru Sayfası İçin Tıklayınız.  Ankara’da Okullar Tatil Mi ?

VASİP ŞAHİN’İN TWİTTER ADRESİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja