Ankara’da Yarın Okullar Tatil Mi ?

İle Uyandı

6 Ocak gününe ile uyandı. Özellikle yüksek yerlerde yoğun bir biçimde kendini gösteren , Ankaralı vatandaşları bir yandan endişelendirirken bir yandan da sunduğu görsel güzellik ile mutlu etti. Bir yandan da öğrenciler heyecanla bekleyişi içerisine girdi.  Öğrencilerin aklında tek bir soru var.  Yarın okullar olacak mı ?

Ankara Kar Yağışı - Ankara 6 Ocak 2019
Ankara Kar Yağışı – Ankara 6 Ocak

 

Ankara’da Yarın Okullar Mi ? 7 Ocak Pazartesi Günü Okullar Olacak Mı ?

Ankara’da 6 Ocak 2019 günü yoğun kar yağışının etkili olması akıllara 7 Ocak Pazartesi günü okullar tatil olacak mı ? sorusunu getirdi. Ankara Valililiğinden henüz bir açıklama gelmedi. Fakat kar yağışının devam etmesi ve bazı ana ve ara yolların durumunun kötüleşmesi halinden 7 Ocak 2019 Pazartesi günü Ankara’da okulların tatil olma ihtimali yüksek görünüyor. Ankara’da şu anda hava sıcaklığı -2 dereceyi gösterirken, gece bu sıcaklığın -11 dereceye düşmesi bekleniyor. Ayrıca kar yağışının akşam saatlerine kadar süreceği yapılan hava tahminlerinde belirtiliyor.

 

 

Yarın Okullar Tatil Mi ? Yarın Okullar Tatil Olacak Mı ?
Yarın Okullar Tatil Mi ? Yarın Okullar Tatil Olacak Mı ?

Ankara Valiliğinden Açıklama Bekleniyor

Ankara’da kar yağışının etkili olması ve hava tahminleri göz önünde bulundurularak Ankara Valiliğinin hususunda açıklama yapması bekleniyor. olup olmayacağı konusunda şu anda herhangi bir duyuru bulunmazken. Yapılacak duyurularını buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz: İşte Ankara Valiliğinin Duyurularının yer aldığı sayfanın linki. Bu linkten Ankara’da olup olmadığını sürekli olarak takip edebilirsiniz.

Buraya Tıklayarak Güncel Duyuruları Takip Edebilirsiniz. Ankara Valiliği Duyuru Sayfası İçin Tıklayınız.  Ankara’da Okullar Tatil Mi ?

VASİP ŞAHİN’İN TWİTTER ADRESİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.