Anaokulunda Çocuklara ve Öğretmenlere Dehşeti Yaşatmışlardı!

Anaokulunda Çocukların Gözü Önünde Öğretmeni Darp Etmiş Dehşeti Yaşatmıştı! Tutuksuz Yargılandığı Davada Darp Etmedim İddiasında Bulundu!

Balgat’ta anaokulunda dehşeti yaşatmışlardı. Bugün davası görüldü. Çocukların gözlerinin önünde gerçekleşen olayda Asuman Y. ve Yasemin Ş., anlaşmazlık yaşadıkları ortakları Fatma Gül E, eşi Nadir E. ve gelinleri Neslihan E. tarafından, anaokulundaki sınıfta çocukların gözü önünde darp edildi. Güvenlik kamerasına yansıyan olayda Nadir E., aldığı darbelerle yere düşen Asuman Y.’yi  dövdü. Olayın ardından tarafların birbirinden şikayetçi olması üzerine Nadir E.hakkında, ‘hakaret’, ‘yağmaya teşebbüs’, ‘cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’, Fatma Gül E. ve gelini Neslihan E. hakkında, ‘cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlarından, Asuman Y. ve Yasemin Ş. hakkında ise ‘basit ’ ve ‘haksız fiil nedeniyle karşılıklı hakaret’ suçlarından dava açıldı.

Ankara Balgat Anaokulu, Dehşet
Balgat Anaokulu, Dehşet

Mahkemede Kamera Kayıtlarının Aksini İddia Etti!

Ankara 7’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmad müşteki sanıklar Asuman Y, Yasemin Ş., Nadir E. ve Fatma Gül E. ile taraf avukatları katıldı.

Müşteki sanık Neslihan E. ise sorunları nedeniyle mahkemeye mazeret dilekçesi sunarak katılmadı. Savunmasını yapan Nadir E., eşinin ortakları ile anlaşmazlık yaşadığını, olay günü Asuman Y.’nin kendisine hakaret ettiğini ileri sürerek, “Bu olayların yaşanması için komplo kurmuşlar. çıkarıp bunu cep telefonuyla kaydediyorlardı. Ben görüntü almasını engellemek için üzerine gittiğimde kendini yer attı. Ben de gayri ihtiyari üzerine eğildim. Bu sırada gözümde bir acı hissettim. Telefonu almak için gelen Yasemin Ş.’nin gözüme biber gazı sıktığını anladım. Ayağa kalkıp sınıftan çıkmak istedim. Ayaklarıma sarılıp bırakmadı. Kurtulmaya çalıştım ancak bırakmadı. Ben de kendisini tutup sağa sola zarar vermesini engellemek istedim” dedi. Müşteki sanık Fatma Gül E. da savunmasında, Yasemin Ş.’nin kendilerine biber gazı sıktığını, Asuman Y.’nin sırasında kendini yere attığını, kesinlikle darp olayı yaşanmadığını ileri sürdü. 

Herşey Küçücük Çocukların Gözleri Önünde Yaşandı!

Müşteki sanıklar Asuman Y. ve Yasemin Ş. de, Fatma Gül E. ve eşi Nadir E.’nin okuldaki hisselerini almaya çalıştıklarını, şirketi aile şirketine döndürmeye çalıştıkları için aralarında uzun süredir anlaşmazlık olduğunu söyledi. Olay günü ilk olarak sabah saatlerinde gelinleri müşteki sanık Neslihan E. ile yaşadıklarını, bunun üzerine okula çağrılan Nadir E.’nin eşi ve geliniyle birlikte kendilerini darbettiğini ileri sürdüler. Ayrıca Asuman Y. dövülmesinin ardından Nadir E., eşi ve gelininin sınıftan çıkmasına izin vermediğini söyledi. Yasemin Ş. de iddia edildiği gibi kimseye biber gazı sıkmadığını ifade etti. Müşteki sanıkların savunmaları ardından mahkeme tanıkları dinledi. Tanık ifadelerinin ardından  duruşma ertelendi. Tüm bu olanlara rağmen o anaokulu hala faal mi merak ediliyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja