Eşinin Amcası 19 Yaşında ki Yeğenini Öldürdü!

Çorlu’da Eşinin Amcası Tarafında 2 Aylık Bebeğinin Yanında Öldürüldü! Esra Erol’un Programına da Katılmıştı!

Esra Erol’un da programına katılan ’ın Çorlu ilçesinde Alperen Kahraman (19), eşinin amcası Durmuş S. tarafın sokak ortasında ile vurularak öldürüldü. Saldırı sırasında tabancadan çıkan mermilerin isabet ettiği yoldan geçen 2 kişi de yaralandı.

Alepren Kahraman Cinayeti Esra Erol Tekirdağ Çorlu
Alperen Kahraman Cinayeti Esra Erol Tekirdağ Çorlu

19 Yaşında ki Alperen Kahraman Eşinin Amcası Tarafından Öldürüldü!

Tekirdağ Çorlu’da Muhittin Mahallesi Omurtak Caddesi’ndeki bir mağazanın önünde meydana geldi. Alışverişe çıkan Alperen Kahraman, mağazanın önünde  içerideki eşi Melisa’yı beklerken yanına Dursun S. geldi. Eşinin amcası olan Durmuş S., belinden çıkardığı tabancayı Kahraman’a doğrultup ateş etti. Başı ve karnına aldığı kurşunlarla yere yığılan Kahraman olay yerinde hayatını kaybetti. Yoldan geçen 2 kişi de kurşanların bacaklarına isabet etmesi sonucu yaralandı.

Yanında 2 Aylık Bebeği Vardı

sesleri üzerine mağazadan çıkan Melisa Kahraman, kucağında 2 aylık bebeğiyle eşini kanlar içinde yerde görünce sinir krizleri geçirdi. İhbar üzerine olay yerine ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı. tarafından gözaltına alınan Durmuş S. ise emniyete götürüldü. Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu da olay yerine gelerek aldı. savcısının olay yerindeki incelemesinin ardından Alperen Kahraman’ın cansız bedeni, için Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.  Durmuş S.’nin avukatı olmadan konuşmayı reddettiği belirtildi. Durmuş S. ile Alper Kahraman arasında husumet olduğu öne sürüldü.

Sokak Ortasında Vuruldu

Çorlu’da Alper Kahraman’ın eşinin amcası Durmuş S. tarafından ile sokak ortasında vurularak öldürülme anı, bir iş yerinin kamerasına yansıdı. Görüntülerde, eşi Melisa mağazada alışveriş yaparken, Alper Kahraman’ın, arabasında bulunan 2 aylık kızı ile dışarıda beklediği, yanına yaklaşan Durmuş S.’nin tabancasını doğrultup ateş ettiği görülüyor. Paniğe neden olay sonrası bazı kişilerin Alper Kahraman’ın yanına giderek yardım etmeye çalıştığı görüldü.

Esra Erol’un Programına Katılmıştı!

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, Durmuş S. tarafından öldürülen Alperen Kahraman ile eşi Melisa Kahraman’ın, 19 Şubat’ta televizyon programına katıldığı ortaya çıktı. Çiftin stüdyoda bulunduğu programa telefonla bağlanan amca Durmuş S.’nin, yeğeni Melisa’nın, Alperen Kahraman tarafından kandırılıp, kaçırıldığını öne sürdüğü öğrenildi. Melisa Kahraman’ın ise kandırılmadığını, kendi isteğiyle Alperen Kahraman ile evlendiğini söylediği belirtildi.

Melisa ile Alperen Kahraman’ın ilişkilerinin 15 yaşında başladığını belirten Durmuş S.’nin, “Ben onu sevdiğim kadar kendi çocuğum olsa o kadar sevmezdim. Küçüklüğünden kaçana kadar hep yanındaydım onun. Amcası değil yarısıydım. Konuşmayı öğrendiği zamanlarda bana ‘’ derdi. 8- 9 yaşlarında, ‘Keşke babam sen olsaydın’ derdi. Böyle bir ilişkimiz vardı Melisa’yla. Alperen ile Melisa 15 yaşlarında sevgili olarak başlamışlar ama Melisa babasının İngilizce öğretmeni olup kazancını söylediği zamanda Alperen, Melisa’nın babasından uygunsuz fotoğraflar yüzünden para istemeye başlamış. Bu konuşmanın ardından kaza geçirdim. Şu an iki elim de sakat. Bunun sebebi Mustafa Kahraman’dır. Ben sağlıklı bir çalışandım. Şu an sağlıklı bile düşünemiyorum. Tedavi görüyorum. Hastaneye kontrollere gidiyorum. Bizim hayatımızı çaldı” dediği öğrenildi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.