Alparslan Türkeş’in Oğlundan Mansur Yavaş’a Destek

Alparslan Türkeş’in Oğlu ’ten ’a Destek

İYİ Partinin de desteklediği Halk Partisinin Adayı ’a Alparslan Türkeş’in Oğlu , destek verdiğini açıklayarak “Mansur Bey bize babam Alpaslan Türkeş’in emaneti. Kendisini çok eskiden beri tanıyoruz. Kendisi hiç çizgisinden sapmamış bir ülkücü. Ben de Alpaslan Türkeş adına, kendisine vefa gösterme adına buradayım. Alparslan Türkeş’in adını yasaklayanlara inat, kendisinin yanındayız” 

Alparslan Türkeş'in Oğlundan Mansur Yavaş'a Destek
Alparslan Türkeş’in Oğlundan Mansur Yavaş’a Destek

“Mansur Bey Bize Babam Alparslan Türkeş’in Emaneti”

Ahmet Kutalmış Türkeş
Ahmet Kutalmış Türkeş

İYİ Partinin de Desteklediği ’in Adayı Mansur Yavaş, bir internet haber sitesi tarafından düzenlenen yemeğe katıldı. Yemekte, MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş, doktoru Selim Kaptanoğlu, eski Gümrük ve Tekel Bakanı Gün Sazak’ın oğlu , gazeteci- yazar , Prof. Dr. İskender Öksüz ile çok sayıda kişi yer aldı. Mansur Yavaş, kendisi adına düzenlenen yemek için teşekkür ederken, Yemeğe katılan Ahmet Kutalmış Türkeş, “Mansur Bey bize babam Alpaslan Türkeş’in emaneti. Kendisini çok eskiden beri tanıyoruz. ” dedi.

Hayatlarında Görmedikleri Mağlubiyeti Tadacaklar

Ankara Büyükşehir Belediye Mansur Yavaş, Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal ’ün kendilerine emanet ettiği Ankara’nın kimliğini ortaya çıkartmaları gerektiğini söyledi. Bunu hep birlikte yapacaklarını kaydeden Yavaş, şöyle konuştu:

Mansur Yavaş'a Ülkücülerden Destek
Mansur Yavaş’a Ülkücülerden Destek

“Seçimi hep birlikte kazanacağız. Bu sefer trafolara falan giremeyecek. Çünkü öyle bir fark geliyor ki anketlerde, bırakın kediyi, fil soksalar fark etmeyecek. Bunu nereden anlıyoruz, iftira atmalarından anlıyoruz. Tertemiz insanlara karşı, hüküm giymiş sanığı yanlarına alarak mağdurlara iftira atıyorlar, alıştık. İftira atarken bütün kanallar açık, ancak savunma yaparken hepsi ölü taklidi yapıyor. Hiç umurumda değil. Sizin bana güvenmeniz önemli. Allah’ın izniyle, sizlerin desteği ile sandıklardan öyle bir sonuç çıkacak ki; şaşkına uğrayacaklar. Hayatlarında görmedikleri mağlubiyeti Ankara’da tadacaklar, göreceksiniz.”

Mansure Yavaş

Alparslan Türkeş’in Adını Yasaklayanlara İnat Yavaş’ın Yanındayız

MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş, Mansur Yavaş’a desteklerini göstermek için yemeğe katıldığını bildirdi. Türkeş, “Mansur Bey bize babam Alpaslan Türkeş’in emaneti. Kendisini çok eskiden beri tanıyoruz. Kendisi hiç çizgisinden sapmamış bir ülkücü. Ben de Alpaslan Türkeş adına, kendisine vefa gösterme adına buradayım. Alparslan Türkeş’in adını yasaklayanlara inat, kendisinin yanındayız” diye konuştu.

Ahmet Kutalmış Türkeş Mansur Yavaş'a Destek
Ahmet Kutalmış Türkeş Mansur Yavaş’a Destek

Türkeş’in ardından konuşan , “Daha önce söyledim zaten Mansur beyle beraber olduğumu, burada olmamın ötesinde bir olay var bugün ülkücü irade burada en önemlisi bu. Birilerinin ülkücü irade dediği şey işte bu manzara, dolayısıyla ülkücü irade Mansur beyle beraberdir ve Mansur beyi Halk Partisinin adayı olarak çok ciddi bir şekilde destekliyoruz” diye konuştu.

ise, “Mansur Yavaş’ın Ankara’yı kazanmasıyla sadece Ankara bir kazanç sağlamıyor, Türkiye bir kazanç sağlayacak, bir kaderi kıracağız. Geleceğimiz Mansur Yavaş’la daha aydınlık daha parlak olacak. Bu ülkücü hareketin de bir başarısı olacak. İlk defa Türkiye’de de ülkücü hareket bir başarıya da imza atmış olacak” diye konuştu.Prof. Dr. İskender Öksüz ise, “Mansur beyi çok eksiden beri tanı-yorum bu üçüncü adaylığı bu sene kazanacak inşallah. Biz de destekli-yoruz kendilerini” dedi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.