Ali Şan Fena Bombaladı

Buse Varol, Alişan’ın eski nişanlısı Eda Erol’u takibe alarak şaşkınlık yarattı

Önümüzdeki günlerde doğum yapacak olan Buse Varol, eşi Alişan’ın eski nişanlısı Eda Erol’u takibe aldı. Takipçileri durumu fark edince de Varol ”Sabahtan beri birileri hesabımla uğraşıyor, benim adıma bir takım şeyler yapıyormuş. Hesabımı kurtardım” dedi. Alişan da duruma sessiz kalmadı.

Alişan, bir dönem ’un kardeşi Eda Erol’la nişanlamıştı. Evlilik hazırlığı yapan ikili düğüne çok az bir süre kala yüzükleri atmıştı. Bu olaydan bir süre sonra Alişan, Buse Varol’la aşk yaşamaya başladı ve çift geçen yıl evlendi. Yakında bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanan çift mutlu haberi beklerken bugün ilginç bir durum yaşandı.

Buse Varol’un ’da Eda Erol’u takibe alması herkesi şaşırttı. Konuyla ilgili Buse Varol şu açıklamayı yaptı: ”Sabahtan beri birileri hesabımla uğraşıyor, benim adıma bir takım şeyler yapıyormuş. Hesabımı kurtardım.”

ALİŞAN: ULAN TAKİPÇİ SATIN ALIYORSUNUZ…

Alişan da Eda Erol hakkında şöyle bir iddia ortaya attı: ”Ulan satın alıyorsunuz bari satın aldığınız firmalara söyleyin de dikkatli olsunlar. Rezil etmesinler sizi!”

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.