Aleyna Çakır Olayında Sevindirici Haber Geldi!

, geçtiğimiz gün öğleden sonra ’ın ailesinin avukatı Umur Yıldırım ile görüştüğünü söyledi. Umur Yıldırım’dan sevindirici haberler aldığını söyleyen , ve ’un annesi Gülay Uygun’un ölümü ile ilgili açılan soruşturmaları aynı savcının yürüteceğini söyledi.

Aleyna Çakırt Olayından Sevindirici Gelişme
Aleyna Çakır Olayında Sevindirici Gelişme

ile Tatlı Sert programında haftalardır Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümü işleniyor. Yaklaşık 10 gün önce ise Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümü ile ilgili ’un annesi de şüpheli bir biçimde hayatını kaybetmişti. Gülay Uygun’un ölümünü soruşturan savcı artık Aleyna Çakır’ın da soruşturmasını yürütecek. Müge Anlı Avukat Umur Yıldırım’ın çok sevinçli olduğunu söylerken, aynı zamanda avukatın Gülay Uygun’un cinayete kurban gitmiş olabileceğini düşündüğünü söyledi. Aleyna Çakır’ın avukatları Cumhuriyet Başsavcılığının Aleyna Çakır dosyasını annesinin şüpheli ölüm dosyasına yürüten Savcıya verildiğini açıkladı.

Ümitcan Uygun’un Tutuklanması Bekleniyor…!

Aleyna Çakır’ın avukatları, iki dosyaya da aynı savcının bakmasının çok kıymetli olacağını söyleyerek, Aleyna Çakır’ın kız arkadaşına Ümitcan Uygun’un ifadesini değiştirmesi için baskı yaptığını söyledi. Avukatlar, Cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulundu ve tutuklama şartlarının hepsi oluştuğunu söylediler. Avukatlar ayrıca soruşturmaları yürüten savcının Ümitcan uygun hakkında tutukluluk talebinde bulunmasını beklediklerini açıkladılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja