Aleyna Çakır Nasıl Öldürüldü? Ümitcan Uygun Kim?

21 yaşında ki Aleyna Çakır, Türkiye’nin gündemine 17 Nisan 2020’de erkek arkadaşı tarafından bayıltana kadar dövülerek sosyal medyada paylaşılması ile gelmişti. Ne yazık ki Aleyna Çakır adını kullanan Sema Esen, 3 Haziran’da Ankara Keçiören’deki evinin salonunda yerde yüzüstü yatar halde ve boynunda bornoz kuşağı bağlı bulunmuştu. 

Müge Anlı, Aleyna Çakır, Ümitcan Uygun, Ankara
Müge Anlı, Aleyna Çakır, Ümitcan Uygun, Ankara

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Aleyna Çakır’ın annesi ve babası kızlarının öldürüldüğünü söyledi. Aleyna Çakır’ın zengin iş adamlarına erkek arkadaşı Ümitcan Uygun tarafından pazarlandığı söylendi. Ümitcan Uygun’un Aleyna Çakır’ı sürekli olarak dövdüğü ve gece kulüplerinden saçlarından sürekleyerek çıkardığı söylendi. Müge Anlı’nın programına bağlanarak olayları anlatan görgü şahitleri, Ümitcan Uygun’un uyuşturucu bağımlısı olduğunu ve yanında 2 arkadaşı ile birlikte kadın pazarladıkları iddia edildi.

Tırnaklarında Erkek DNA’sı Bulundu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen olay gerçek adı Sema Esen olan fakat Aleyna Çakır ismini kullanan 21 yaşında ki genç kız 2 Haziran 2020’de öldürüldü. Bugün açıklanan adli tıp raporunda genç kızın darp edildiği, ağır darbeler aldığı ve tırnaklarında erkek DNA’sı olduğu açıklandı. Öte yandan genç kızın erkek arkadaşı Ümitcan Uygun tarafından zengin iş adamlarına pazarlandığı iddia edildi.

Ümitcan Uygun Kim?

Müge Anlı’da Aleyna Çakır isimini kullanan Sema Esen’in ölümü ile ilgili Ümitcan Uygun isimli kişinin Aleyna Çakır’ı zengin iş adamlarına pazarladığı ve şu anda Bodrum’da olduğu söylendi. Aleyna Çakır’ı döverek sosyal medyada yayınlayan Ümitcan Uygun’un Ankara’da tanıyan kişiler yanında 2 kişi ile birlikte kadın pazarladıkları söylendi. Müge Anlı, Ümitcan Uygun’a seslenerek “Gelsene sen bir buraya kadınları niye dövüyorsun sen erkeklerin karşısında sus pus olursun” dedi.

Aleyna Çakır Olayı Müge Anlı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında asıl ismi Sema Esen olan fakat Aleyna Çakır ismini kullanan genç kızın cinayeti işleniyor. Aleyna Çakır ismi ile tanınan Sema Esen 3 Haziran 2020’de öldürüldü. Evinde boğazından asılı bulunan 21 yaşında ki Aleyna Çakır’ın sevgilisi 22 yaşında ki Ümit Uygun tarafından öldürüldüğü düşünülüyor. Aleyna Çakır’ın cenazesini yıkayan annesi kızının sol gözünün olmadığı, kemiklerini kırıldığını, kafasının arkasında, boynunda ve bacaklarında morluklar olduğunu söyledi. 17 Nisan 2020’de erkek arkadaşı tarafından dövülerek görüntüsü sosyal medyada paylaşılan Aleyna Çakır, 2 Haziran 2020’de evinde ölü bulundu.

Mehmet Şevki Sözen Cinayeti Yorumladı!

Müge Anlı’nın programında işlenen Aleyna Çakır olayı ile ilgili Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Şevki Sözen, adli tıp raporunu yorumladı. Olay ile ilgili genç kızın kendisini asmadığı ve ası süsü verildiğini söyledi. Genç kızın asılırken bilincinin yerinde olmadığını ve bu darp olayını gerçekleştirenlerin asarak intihar süsü verdiklerini söyledi. Prof. Dr. Mehmet Şevki Sözen, Aleyna Çakır’ın cinayete kurban gitmiş olabileceğini ellinde ki verilere dayanarak söyleyebileceğini söyledi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.