Akşener’in İstifa Haberlerine İYİ Parti’den İlk Açıklama…!

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara, ’in İYİ Parti Genel Başkanlığı’ndan ettiğini etti. Konuyla ilgili olarak İYİ Parti’den ilk geldi…!

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara hesabından, İYİ Parti Genel Başkanı ’in ettiğini etti. Cilara hesabından, “Meral Akşener İYİ Parti Genel Başkanlığı’ndan etti. Akşener, “Bir daha geri dönmemek üzere ediyorum” ifadelerini kullandı.

Emre Erçiş ise üzerinden şu ifadeleri kullandı: İYİ Parti’nin Afyon’daki çalıştayda çıkan kavgada eski Gençlik Kolları başkanı Osman Ertürk’ün burnu kırılmış. Sn Meral Akşener, şuan İYİ Parti Genel Başkanları tarafından istifa etmemesi yönünde ikna edilmeye çalışılıyor. Anlaşılan o ki; İYİ Parti de işler yolunda değil.

İsmail Saymaz ise konuyla ilgili şu tweeti attı: İyi Parti’de işler “iyi” gitmiyor. Bugün Afyon’daki toplantıda yönetimi eleştiren genç bir partilinin yumruklandığı ve Meral Akşener’in istifa resti çektiği iddia ediliyor. Partide Ülkücüler ile diğerleri arasında bir uyumsuzluk var. Partinin kimliksiz olduğu eleştirisi yapılıyor

İYİ Parti’den ilk

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.