AKP’liler Almanya’da Eyalet Sistemini İncelediler…!

’liler ’ya gidip eyalet sistemini inceledi…!

İstanbul Kavakçı, sosyal medyadan duyurdu. Parlamentolararası Birlik Grubu Başkanı İstanbul Ravza Kaçakçı başkanlığındaki AKP heyeti, temaslarında ‘federal yapı’yı inceledi.

Federal Konseyi ziyaret eden Ravza Kavakçı bu teması “Federal sistem hakkında alışverişinde bulunduk” diyerek hesabından paylaştı. Federasyonla yönetilen Almanya’da, 16 ayrı eyalet bulunuyor.

Ravza Kavakçı

SİSTEM HAKKINDA GÖRÜŞTÜK

Ravza Kavakçı, Twitter hesabında Almanya ziyaretini “ Genel Merkez heyetimizle gerçekleştirdiğimiz Almanya temasları kapsamında Alman Federal Konseyi Bundesrat’ı ziyaret ettik ve ayrıca Federal Sistem hakkında alışverişinde bulunduk” ifadeleriyle paylaştı. Heyette yer alan AKP Genel Merkez İnsan Hakları Yardımcısı Yasemin Atasever de “ Genel Merkezi Heyeti olarak Alman Parlamentosunu ve Federal Konseyi ziyaret ettik” diye paylaşımda bulundu. AKP MKYK Yedek Üyesi Esme Özbağ da “Milletvekilimiz ve Parlamentolararası Birlik Başkanımız ile Alman Parlamentosu, Federal Konseyi ve Büyükelçiliğimize ziyaretler gerçekleştirdik” diye yazdı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.