AKP Milletvekili Şahin Tin Yediği Kebapları Nereye Ödetmiş

‘Kuru ekmek yiyorlarsa aç değildir’ diyen AKP’li Şahin Tin, yediği kebapları bakın nereye ödetmiş

TBMM Genel Kurulu’nda vatandaşlar için “Kuru ekmek yiyorlarsa aç değiller demektir” sözleriyle eleştirilen odağındaki isim AKP Denizli Milletvekili Şahin Tin‘in, yediği kebapların ücretini belediyeye yazdırdığı ortaya çıktı.

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay‘ın TBMM Genel Kurulu’nda konuşmasını yaptığı sırada, vatandaşlar için “Kuru ekmek yiyorlarsa  değiller demektir” diyen AKP Denizli Milletvekili Şahin Tin‘in, yediği kebapların ücretini Denizli’nin Çivril Belediye Başkanlığı’na yazdırdığı ortaya çıktı.

Sosyal medyada ajansmuhbir isimli hesabın paylaştığı faturalara göre Şahin Tin, yediği kebapların ücretini Çivril Belediye Başkanlığı’na ödetti.

Söz konusu faturalar şöyle:

NE OLMUŞTU?

AKP Denizli Milletvekili Şahin Tin, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay konuşurken, “Millet aç deyince hoplamayın arkadaşlar, millet aç, perişan. Evet, herkesin midesine bir şey giriyor, kuru ekmek giriyor” sözlerine karşılık, “O zaman aç değil demek” dedi.

Engin Altay, AKP’li Tin’in alay edercesine “O zaman aç değil demek” ifadelerini kullandığını söyleyerek, “Bu tutanağı alacağım, bu tutanağı alacağım, bak, göreceksin, milletten özür dileyeceksin” dedi.

Altay devamında, “Milletin midesine kuru ekmek giriyor sadece diyorum, Beyefendi diyor ki: ‘O zaman aç değiller’ Ben bunu milletin takdirine bırakıyorum” diye konuştu.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja