AKP Gençlik Kolu Başkanı Uyuşturucuyla Yakalandı

AKP’li Gençlik Kolu Başkanı uyuşturucuyla yakalandı

Aydın Gençlik Kolları Başkanı ve Efeler Belediye Meclis Üyesi Abdülhamit Burak Aykut, maddeyle yakalandı. AKP’li Başkan Aykut, dün gece yanında bir arkadaşı ile seyir halindeyken Aydın- karayolundan kontrol noktasında “dur” ihtarına uymayarak kaçmaya çalıştığı öğrenildi.

AKP’li Gençlik Kolu Başkanı uyuşturucuyla yakalandı

Gazete Aydın’ın haberine göre, AKP’li Aykut, kaçmaya çalışırken aracına çarptı. Polis aracına çarpmasına rağmen yine kaçmaya çalışan Aykut, polisler tarafından Denizli çevre yolunda arkadaşı ile birlikte yakalanıp gözaltına alındı. AKP’li başkanın araçtan bir madde attığını fark eden polis ekipleri olay yerinde inceleme yaptı. Yapılan incelemeler sonucunda polisler, camdan atılan maddenin bonzai türü sentetik maddesi olduğunu tespit etti.

Adliyeye sevk edildi 

ekipleri tarafından kovalamaca sonucu araçta bulunan arkadaşı ile birlikte yakalanan İl Gençlik Kolları Başkanı ve arkadaşı gözaltına alındıktan sonra Narkotik Şubeye teslim edildi. Burada yapılan işlemlerin ardından hastaneye sevk edilen Aykut’un yapılan kan testinde temiz çıktığı, yanındaki arkadaşının ise alkollü olduğu anlaşıldı.

Aykut ve yanındaki arkadaşı hakkında Narkotik Şube’de alınan ifadelerinde suçlamaları reddettikleri öğrenilirken, adli işlemlerin sürdüğü öğrenildi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.