Ahu Tuğba “Kapıcıyıda İnsan Olarak Görürüm” Dedi

’dan Şok Sözler “Kapıcıyıda İnsan Olarak Görürüm”

Bir zamanların isimlerinden öyle bir söz söyledi ki ’da ağır eleştirilere maruz kaldı. , Gazeteci Oya Çınar’a verdiği röportajda sıradan insanlar arasında daha mutlu olduğunu belirterek, “Kapıcıyı da olarak görürüm. En çok onlarla sohbet ederken mutluyum” dedi.

Ahu Tuğba
Ahu Tuğba – Kapıcıyıda olarak görürüm

Ahu Tuğba, 10 Yıldır Amerika Birleşik Devletlerinde Yaşıyor!

Ahu Tuğba hakkında çıkan haberleri değerlendirirken 10 yıldır Amerika Birleşik Devletlerinde yaşadığını söyleyerek, 10 kez evlendi haberlerine tepki gösterdi. Kaç kere evlendiğini hatırlamadığını söyleyen Ahu Tuğba, Kaç kez evlendim bilmiyorum. Ama hepsi beni aldattı. Evime girip çıkan arkadaşlarımla, temizlikçim le bile yattılar” dedi. Şimdiye kadar eşlerinden şiddet gördüğünü de beyan eden Ahu Tuğba en çok tepkiyi ise “Kapıcıyıda İnsan Olarak Görürüm” açıklamasının ardından aldı. Ahu Tuğba’ın bu sözlerine İnstagram ve Twitter çok sayıda tepki yağarken bir kullanıcı “Ben kapıcıyım ordan bakınca nasıl görünüyoruz bilemedim artık bırakın bizleri küçümsemeyi rabbim herkese bir ekmek kapısı açmış bizde kapıcılık yaparak geçiniyoruz normal insanız ekmeğimizin peşindeyiz.Siz zenginleri de Allah yarattı bizleri de…” sitem etti. Bir başka kullanıcı ise “Kapıcılar insan değil mi geliri az olan insan değil yani ahunun gözünde çok yazık onların yaptığı işi 1 gün yap kolaysa aşağılamak çok kolay insanları saygı duy sen ağa ben ağa bu ineği kim sağa demiş atalarımız” diye tepkisini dile getirdi.

? Kaç Yaşında?

13 Ağustos 1959 tarihinde İstanbul Yeşilköy’de varlıklı bir ailenin tek çocuğu olarak doğmuştur. Asıl adı Canan Tuğba Çetin’dir. Babası ile annesi boşandı. Maçka İlkokulu’nu, Kız Ortaokulu’nu bitirdi.Daha ortaokuldayken hayatına başladı. Liseyi İstanbul Amerikan Robert Lisesinde okudu. Sonra da Kanada’da Concordia Üniversitesi’nin İngiliz Dili bölümünde okudu ancak bitiremeden döndü. Yönetmen ‘ın Beyoğlu’nda gezerken görüp film çekme teklifi ile hayatı başladı.

ahu tuğba kimdir
? Kaç Yaşında?

80’li yıllarda Türk sinemasında seks sembolü olduğu filmlerde oynadı. Erkekçe Dergisi’ne cesur pozlar verdi. Sinema oyuncusu Kenan Kalav il. Ahu Tuğba, 1991’de, Fransız Pascal Levaseu’la Paris’te lüks bir lokantada tanıştı ve kısa süre sonra evlendi. Çift bir yıl evli kaldı. Boşandıkları yılın mayısında Arnavut asıllı tekstilci Timmy Alejtonij ile Barbados Adası’nda tanışan Tuğba, yine hızlı davrandı ve evlendi. Bu evlilikten Ahu adını verdiği kızı dünyaya geldi. Ancak birliktelik uzun soluklu olamadı. Ahu Tuğba,Osmanbey’de Guantenamera adlı gece kulübünün sahibidir. 2004 yılında atv’de yayınlanan “Ünlüler Çiftliği” yarışma programına katılmıştır.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.