Ahmet Kural’ın Eski Sevgilisi Canlı Yayında Konuştu:Allah Korusun Sıla Ölebilirdi…!

Son dakika: Ahmet Kural’ın parmağını kırdığı Naz Çekem konuştu…!

Sıla Ahmet Kural’ın kendisini dövdüğünü ifşa edip yargıya başvurunca Naz Çekem olayı yeniden gündeme oturdu. İşte Ahmet Kural’ın parmağını kırdığı eski sevgilisinin canlı yayında anlattıkları…!

A A

https://img.posta.com.tr/img/78/740x418/5bdc09f566a97cf30fa6a414

Şarkıcı Sıla Gençoğlu dün adliyeye gidip oyuncu Ahmet Kural’ı kendisini dövüp ölümle tehdit ettiği için şikayet edince herkes şoke oldu. Ahmet Kural “Sadece kolunu tuttum” diyerek iddiaları yalanlasa da Sıla’nın anlattıkları eski defterleri açtı. Bunlardan biri de Naz Çekem olayı oldu.

Naz Çekem, Sıla olayı sonrasında ortaya çıktı ve Kanal D’deki “2. Sayfa”ya konuştu.

Daha önce Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünü, parmağının kırıldığını ifade eden Naz Çekem, “Çok üzülüyorum çünkü Sıla ölebilirdi. Allah korumuş. Ben ifadesini okurken ağladım” dedi.

Yıllar önce Ahmet Kural’la birlikte olduğunu hatırlatan Naz Çekem, kendi başından geçenleri şöyle anlattı:

Bir davette karşılaştık. Şiddet önce hakaretlerle başladı. Ben sakinleştirmeye çalıştım ama işe yaramadı. Gülerek benim parmağımı sıktı ve parmağım kırıldı.

https://img.posta.com.tr/img/75/640x0/5bdc0ce7ae298b2fa9f94920

Aradan 4 sene geçti ve Sıla böyle bir şey yaşadı. Çok üzülüyorum çünkü Sıla ölebilirdi. Allah korumuş. Ben ifadesini okurken ağladım.

Ben şikayetçi olmadım çünkü Ahmet’in babası benim kuzenimden rica etti, o zaman özel bir hastanede tedavi görüyordu. Ama Sıla konuştuğu için arkasındayım. Gerekirse mahkemede tanıklık da yaparım. Bu olaydan sonra benden özür de dilemedi.

“Ben böyle açıklama yapıyorum ama bu adam bir yerde beni kıstırır” diye korkuyorum. Çok tehlikeli insanlar bunlar. Açıkçası ben korktum. O kadar kötü şeyler yapmış ki…

‘BANA KİMSE İNANMAMIŞTI’

Sıla gerçekten Türkiye’nin çok sevdiği bir sanatçı. Bana kimse inanmamıştı, şimdi Sıla açıklamalarda bulununca bana ‘Sen haklıymışsın’ diye mesajlar geliyor. Allah Sıla’yı korusun, Ahmet Kural da cezasını bulsun istiyorum.

‘ALKOL ALINCA DEĞİŞİYOR’

Naz Çekem parmağını Ahmet Kural kırdığı zaman şöyle demişti:

“Ahmet aslında çok iyi bir insandır. Ama alkol alınca değişiyor. O gece bana zarar verdi. Bir daha görüşmeme kararı aldım. Canım yanıyor, iki gündür ağlıyorum. Ameliyat gerekebilir. Dava açmayı düşünüyorum.”

https://img.posta.com.tr/img/75/640x0/5bdc0e0fae298b2fa9f949f4

SILA’YA DA SARHOŞKEN SALDIRDI

Ahmet Kural ikinci şiddet olayında da sarhoştu. Sıla’nın savcılığa yaptığı şikayete göre dayak olayı 29 Ekim’de saat 04.00’te meydana geldi.

Sıla verdiği ifadede Ahmet Kural’ın yaptıklarını şöyle anlattı: “Yerlerde sürüklendim, kafam duvarlara vuruldu. Kaçmaya çalıştığım sırada, Ahmet Kural tekrar yakaladı ve kafama kül tablasıyla vurdu. Yoğun hakarete maruz kaldım. 45 dakika sürdü bu saldırı”.

ŞOFÖRÜ KURTARDI

Evden çıkmaya çalışırken Ahmet Kural’ın kendisini yakaladığını ve tekrar bir boğuşma olduğunu belirten Sıla, bu sırada üstünün parçalandığını, zorlukla kapıyı açıp kaçtığını ifade ediyor. Sıla panik içinde şoförüne ulaştığını ve şoförü Mahmut Kapçak tarafından kurtarıldığını söylüyor. Olaydan hemen sonra eve gittiğini, evindeki hizmetçisinin de kendisini görünce şoka girdiğini belirten Sıla, onları da tanık olarak gösterdi.

https://img.posta.com.tr/img/75/640x0/5bdc0a1dae298b2fa9f94732

SILA’NIN DAYAK GÖRÜNTÜLERİ

Sıla’nın savcılığa sunduğu dayak görüntülerinde yediği dayaktan kollarının morarmış olduğu ve sıyrıklar oluştuğu görülüyor.

YIRTIK KIYAFETLERİ DE DELİL

Avukat tarafından savcılığa sunulan ‘delil’ niteliğindeki dayak fotoğraflarına Sıla’nın yırtılan kıyafetleri de dahil edildi. Sıla’nın yaşadığı olayın şokunu üzerinden atamadığı, annesinin İzmir’den yanına gelmesi sonrasında cesaretini toplayıp hastaneye giderek darp raporu aldığı öğrenildi.

 

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.