Ahmet Kural-Sıla Olayında Yeni Gelişme…!

Sıla-Ahmet Kural olayında gelişmesi…!

Şarkıcı Sıla Gençoğlu ile Ahmet Kural arasındaki darp iddiasına ilişkin yürütülen soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı! Uzlaştırma Bürosu Savcılığı, uzlaşmayan taraflar arasındaki yeni görüntüler ve bilirkişi raporunu dikkate alarak dosyasını Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu’na geri gönderdi…!

A A

Sıla-Ahmet Kural olayında son dakika gelişmesi!

Sanatçı Sıla Gençoğlu, Ahmet Kural’dan darp, cebir ve psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olmuştu.

Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu Savcılığı da ‘kasten ’, ‘tehdit’, ‘’ suçlarından yürütülen  dosyasını, Uzlaştırma Bürosu’na göndermişti.

Uzlaşıp uzlaşmadıkları sorulan taraflardan Sıla Gençoğlu götürülen uzlaşma teklifini reddetti. Böylece taraflar arasında uzlaşma sağlanamamıştı.

https://img.posta.com.tr/img/82/153x84/5c0377ec66a97c35bb87c1ae

Sıla, Ahmet Kural ile uzlaşmak istemedi

Ahmet Kural’ın avukatı, geçen gün ekranlara yansıyan Sıla’nın olaydan 18 saat sonraki görüntüleri ve ikili arasındaki kavganın yan binadan duyulamayacağına ilişkin bilirkişi raporunu Uzlaşatırma Bürosu Savcılığı’na sundu.

rhttps://img.posta.com.tr/img/82/153x84/5c0568c966a97c5fff54e966

Sıla – Ahmet Kural davasında yeni gelişme

Bunları yeni delil sayan savcılık da, soruşturmanın genişletilmesi talebiyle dosyayı yeniden Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu Savcılığı’na yolladı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.