Adres Sorma Bahanesi İle Aracı İle Yanaşıp Cinsel Organını Gösterdi!

İstanbul Ataşehir’de Gezici Sapık Paniği!

İstanbul Ataşehir’de aracı ile gezen Cihan A. isimli sapık genç kadınlara adres sorma bahanesi ile yanaşıp aracın içerisinden cinsel organını gösterdi. Durumu polise bildiren mağdur D.Ç sayesinde sapık kısa sürede yakalandı. Taciz edilen D.Ç.’nin, çektiği o anları gösteren cep telefonu görüntüleri sosyal medyada büyük tepkilere yol açtı.

Ataşehir Sapığı, Cihan A.
Ataşehir Sapığı, Cihan A.

İstanbul Ataşehir’de bir sürücüsü, yoldaki eski basketbolcu D.Ç. adlı kadınının yanına yaklaşarak ona adres sordu. Ardından sürücü koltuğunda oturduğu yerde genç kadına cinsel organını gösterdi. Genç kadının tepki göstermesi üzerine sürücü, otomobiliyle olay yerinden uzaklaştı. basketbolcunun, cep telefonu kamerasına kaydettiği o anların görüntüleri üzerinden çok sayıda kişi tarafından paylaşılarak tepki gördü.

D.Ç. adlı genç kadın, polise giderek kendisini taciz eden sürücüden şikayetçi oldu.

Emniyet Görüntüleri İnceleyip Cihan A.’yı Kıskıvrak Yakaladı!

Görüntüleri inceleyen Ataşehir Asayiş Büro Amirliği ekipleri, şüphelinin Cihan A.(26) olduğunu tespit etti. Gözaltına alınan Cihan A., Ataşehir Asayiş Büro Amirliği’ne getirilerek sorguya alındı. Cihan A. suçlamaları kabul etmeyerek yanlış anlaşıldığını ileri sürdü. Şüpheli, hastaneye götürülerek kontrolünden geçirildi. Gözaltının alınmasının ardından D.Ç. de şüpheliyi teşhis için Asayiş Büro’ya geldi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja