Adana’da Bıçaklı Kadın Vahşeti

’da vahşet! Boğazından bıçaklanmış halde bulundu

’da kaldırımda boğazı iki tarafından ve yüzü kesilmiş halde bulunup hastaneye kaldırılan kadının durumunun ağır olduğu öğrenildi.

ADANA’DA BOĞAZINDAN BIÇAKLANMIŞ KADIN BULUNDU KALDIRIMDA BOĞAZI İKİ TARAFINDAN VE YÜZÜ KESİLMİŞ HALDE BULUNAN KADIN HASTANEYE KALDIRILDI YOĞUN BAKIMA ALINAN KADININ DURUMUNUN AĞIR OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Edinilen bilgiye göre, olay Yüreğir ilçesine bağlı Seyhan Mahallesi 24 Sokak’ta meydana geldi. Saat 15.00 sıralarında vatandaşlar kaldırımda kanlar içinde yatan bir kadını görünce ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipleri kadının boğazının iki tarafı ve yüzünün bıçakla kesildiğini belirleyip, ilk müdahaleyi yaptıktan sonra kadını Adana Şehir Hastanesine kaldırdı. Durumunun ağır olduğu öğrenilen yoğun bakıma alındı.

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Büro Amirliği ekipleri zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. Bıçaklanan kadının Burcu Tokaker (32) olduğunu belirleyen polis, olayın olduğu mahalleyi ablukaya alarak, genç kadını kimin bıçakladığını bulmaya çalışıyor.

İHA

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja