95 Yaşında ki Hasan Kalkan Öldürüldü Mü ?

1 Yıl Önce Kayboldu

95 Yaşında ki Hasan Kalkan, 'da Fener Köyünde kayboldu. 95 yaşında ki Hasan Dede  2017 tarihinde Trabzon Çarşıbaşı Fener köyünde yaşarken kayboldu. Hasan Kalkan ile ilgili şüpheli ise torunu Esma Yılmaz.

95 Yaşında ki Hasan Kalkan, Trabzon'da Kayboldu
95 Yaşında ki Hasan Kalkan, Trabzon'da Kayboldu

Hasan Kalkan'ın Trabzon'da kaybolmasıyla ilgili torunu Esma Yılmaz ve sevgilisinden şüpheleniyor. Hasan Kalkan'ın kızı Hayriye Sağlam, Esma'nın bir sevgilisi olduğunu ve beraber yaşlı adamı bir yere götürdüklerini iddia etti. Esma Yılmaz dedesi Hasan Kalkan'ı öldürüldü mü ?. Esma Yılmaz'ın verdiği çelişkili ifadeler doğrultusunda Müge Anlı'nın programında dikkat çekti. 95 yaşında ki Hasan Kalkan, Torunu Esma Yılmaz'a göre kendisine ahlaksız teklifte bulunmuştu. Ortadan kaybolan Hasan Kalkan'ın akrabaları, çocukları ve tanıyanlar ise onun öldürüldüğünden emin fakat Hasan Kalkan ölü veya diri bulunamadı. Yakınları ise en azından cenazesine ulaşmak istiyor.

Torunu Esma Yılmaz Dedesi Hasan Kalkan'ı Öldürdü Mü?

Hayriye Sağlam (Hasan Kalkan'ın Kızı) , Esma Yılmaz (Hasan Kalkan'ın Torunu)
Hayriye Sağlam (Hasan Kalkan'ın Kızı) , Esma Yılmaz (Hasan Kalkan'ın Torunu)

Dedesini kendisine ahlaksız teklifte bulunmakla suçlayan ve Hasan Kalkan'ın kaybolmasıyla ile ilgili çoğu ayrıntıyı saklayan Esma Yılmaz, sürekli olarak ifadelerini değiştirdi. 3 çocuk annesi Esma Yılmaz, 95 yaşında ki Hasan Kalkan'ın cinsel güç arttırıcı ilaç kullanmış olabileceğini ve ölmüş olabileceğini söylemesi tüm dikkatleri yine kendisine yöneltti.

Hasan Kalkan Bulundu Mu ? Hasan Dede Bulundu Mu ?

Sürekli olarak torunu Esma Yılmaz tarafından ziyaret edilen ve 12 ay önce Trabzon'da Çarşıbaşı Fener köyünde kaybolan Hasan Kalkan hala aranıyor. Hasan Kalkan'ın ortadan kaybolmasıyla ilgili tüm şüpheler ise kendisine ahlaksız teklifte bulunduğunu söyleyen torunu Esma Yılmaz'ın üzerinde programına çıkan Esma Yılmaz, Müge Anlı'ya olaylarını anlatırken 95 yaşında ki Hasan dede'nin tanıştığı 72 yaşında ki Mercan isimli nenenin ismini verdi. Fakat henüz Esma Yılmaz'ı doğrulayan birisi çıkmadı. Hasan Kalkan'ın tüm yakınları onun öldürüldüğünden ise emin. Kaybolan yaşlı adamın torunu ve sevgilisi tarafından parası için öldürülmüş olabileceği iddia edilmekte.

Müge Anlı Hasan Kalkan'ı Arıyor…

95 yaşında ki Hasan Kalkan, programında aranıyor. Hasan Kalkan'ın kaybı ile ilgili Müge Anlı torunu Esma Yılmaz'a sorular yöneltiyor. Fakat henüz tatminkar bir cevap bulunabilmiş değil. 27 eylül 2018 Müge Anlı'da ise Esma Yılmaz'ın sevgilisi olduğu iddia edilen iki kişiden biri olan Mehmet Bey'de yayına katıldı. Hasan Kalkan'dan hala bir haber alınamadı. Torunu Esma Yılmaz ise şüpheli olarak görülüyor. Konu ile ilgili haberimiz güncellenecektir…

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.