9 Yaşındaki Suriye’li Çocuk Mezarlıkta Asılı Bulundu

Mezarlık kapısında korkunç görüntü! halde bulun

Sözcü Gazetesinin verdiği habere göre olay dün akşam üzeri meydana gelmiş Ama bu olayın altında bir çapanoğlu olduğunu düşündüğümüz için haberi yayımlamak zorunda kaldık… ’nin ilçesinde 9 yaşındaki uyruklu çocuk, mezarlığın kapısında halde . Küçük çocuk gözyaşları arasında hayatını kaybettiği mezarlıkta toprağa verildi.

Olay, dün akşam saatlerinde ’nin ilçesi Acısu Mahallesi Kızılay Caddesi üzerinde bulunan Acısu Mezarlığı’nda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, vatandaşlar mezarlığın kapısında asılı halde bir çocuk gördü. Olayı gören vatandaşlar durumu hemen 112 Acil Yardım ekiplerine bildirdi.

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kısa süre sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrollerde küçük çocuğun hayatını kaybettiği belirlendi. Ekipler tarafından yapılan kontrollerde çocuğun uyruklu 9 yaşındaki 5. sınıf öğrencisi Vail El Suud olduğu tespit edildi. Küçük çocuğun cenazesi yapılan olay yeri incelemelerin ardından morga kaldırıldı. Yapılan otopsi incelemelerinin ardından küçük çocuğun cenazesi ailesine teslim edildi. Ailesi tarafından teslim alınan küçük çocuğun cenazesi hayatını kaybettiği mezarlık olan Acısu Mezarlığı’nda kılınan namazının ardından toprağa verildi.

Öte yandan, Vail El Suud’un gördüğü okulda diğer öğrenciler tarafından olmasından dolayı dışlandığı ve olay günü de okulda görevli bir öğretmen tarafından azarlandığı iddia edildi.

İHA

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.