9 Yaşında ki Çocuğu Komşusu Günlerce Taciz Etti

çocuk istismarı
çocuk tacizi

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde, bisikletinin lastiğini şişirtmek için kendisine gelen 9 yaşındaki M..A.’yı taciz ettiği iddiasıyla jandarma tarafından gözaltına alınan 60 yaşındaki M.K. sevk edildiği adliyede tutuklandı.

 Koyuncular Mahallesi’nde annesinden ayrı olan babası Mustafa A. ile yaşayan ilkokul öğrencisi M.A.’ya, geçen 19 Haziran’da, iddiaya göre, bisikletinin tekerini şişirtmek için evine gittiği çiftçilik yapan komşuları M.K., tacizde bulundu. Daha önce de M.K.’nin kendisine pek çok kez cinsel tacizde bulunduğunu ileri süren M.A., yaşadıklarını İzmir’deki annesi Bahar A.’ya anlattı.

Eşiyle boşanma davası süren Bahar A., durumu Koyuncular Mahallesi Muhtarı Davut Çelik ile jandarmaya bildirdi. Şikayet üzerine jandarma M.K.’yi gözaltına aldı. Jandarmadaki ifadesinde kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmeyen M.K., işlemlerinin ardından Bozdoğan’da adliye bulunmadığı için Nazilli Adliyesi’nde sevk edildi.Adliyedeki ifadesinde, “Taciz etmedim. Bisikletin tekerini şişirmek isterken yanlışlıkla kolum değdi” diyen M.K. tutuklandı. Pedagog eşliğinde ifadesine başvurulan M.A.’nın neden daha önce cinsel tacize uğradığını ailesine anlatmadığının sorulması üzerine, “Babama söyleseydim. O amcayı öldürür, hapse girerdi. Babamın hapse girmesinden korktuğum için yaşadıklarımı bir süre kimseye söyleyemedim” dediği öğrenildi.

DHA

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja