8 Yaşında ki Çocuğu Kuzeni ve Komşusu İstismar Etti!

8 Yaşında Kız Çocuğu 14 Yaşında ki Kuzeni ve 62 Yaşında ki Komşusu Tarafından İstismar Edildi!

Sakarya’da 8 yaşında ki kız çocuğun, akşam yemeğinde annesine, “Senin babandan sakladığın bir sır var mı?” diye sordu. Anne de kızına “Babaya karşı sır olmaz. Her şeyi anlatmalısın” yanıtını verdi. Bunun üzerine küçük kız, kuzeni ile aralarında sır olduğunu söyledi. Küçük kız, aynı mahallede yaşayan amcasının oğlunun, oyun oynamaya bahanesiyle kendisini odaya götürüp, cinsel istismarda bulunduğunu anlattı. Küçük kız, bu olayın defalarca yaşandığını söyledi daha sonra aile polise giderek şikayetçi oldu.

Şoke eden rapor: 115 değil 1260 çocuk anne
Çocuk İstismarı Sakarya

Anne Olayın Üzerine Gidince Komşunun da İstismar Ettiği Ortaya Çıktı

Çocuğunun söyledikleriyle şok yaşayan anne, “Sana bu şekilde başka dokunan oldu mu?” diye sorunca küçük kız, başka olayı anlattı. Aynı mahallede oturdukları babaannesinin komşusu D.Ş.’ye, bayramda şeker almaya gittiğinde, kendisine istismarda bulunduğunu söyleyen küçük kız, babaannesine gittikleri başka zaman da adamın kendisini evin arkasındaki ormanlığa götürerek, yine istismarda bulunduğunu anlattı. Olaylarla ilgili küçük kızın ailesi, polise gidip, şikayette bulundu.

Birine tutuklanma, diğerine adli kontrol

8 yaşında küçük kızın psikolog eşliğinde ifadesi alındı. D.Ş. ve 14 yaşında amcasının oğlu ise gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen D.Ş., çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, amcasının oğlu ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.