22 Yıl Önce Kaybolan Adam Google Earth Sayesinde Bulundu!

1997 yılından Bu Yana Kayıptı!

1997 yılında Amerika Brileşik Devletlerinde Florida Eyaletinde yaşayan 40 yaşında ki William Moldt isimli adam bir gece kulübünden ayrıldıktan sonra aracı ile birlikte kayıplara karışmıştı. Google Earth üzerinde William Moldt’un kayıplara karıştığı bölgede yer alan Wellington kasabasının sakinlerinden biri, bölgeyi araştırırken bir gölün altında yatan aracı fark etti.

William Moldt Google Earth
William Moldt Google Earth – 22 Yıl Sonra Bulundu

1997 yılında ABD’nin Florida eyaletindeki Lantana kasabasında yer alan bir gece kulübünden dönen 40 yaşındaki William Moldt, arabasıyla kayıplara karışmıştı. Güvenlik güçleri 28 Ağustos’ta arabayı gölden çekerek kemik kalıntılarına ulaştı. Bir hafta sonra da bu kalıntıların Moldt’a ait olduğu ortaya çıktı. Google Earth sayesinde 22 yıl sonra bulunan William Moldt’un ailesine Moldt’un kalıntılarına ulaşıldığının bilgisi iletildi.

William Moldt
William Moldt

Moldt’un kaybolduğu gece yerel saat ile 23: 00’da gece kulübünü terk ettiği belirtiliyor. Sessiz biri olarak tanımlanan Moldt’un o gece sarhoş olmadığı düşünülüyor. Moldt’un kız arkadaşını 21: 30’da aradığı ve yakında evde olacağını söylediği biliniyor. Öte yandan aracın 2007 yılından bu yana Google Earth’de gözüktüğü öğrenildi.

william moldt
william moldt

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.