20 Yaşında ki Genç Kız Annesini Bıçaklayıp 4’üncü Kattan Atladı!

’de Annesini Bıçakladıktan Sonra 4’üncü Kattan Atladı! Hayatını Kaybetti…

’in Edremit ilçesinde,20 yaşında ki Irmak Bayramıçlılar, annesi 42 yaşında ki Nagihan Bayramıçlılar’ı bıçakladıktan sonra oturdukları apartmanın 4’üncü katından atladı. Hastaneye kaldırılan genç kız, tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Nagihan Bayramıçlılar, Irmak Bayramıçlılar, Balıkesir Edremit
Nagihan Bayramıçlılar, Irmak Bayramıçlılar, Edremit

Sonrası Annesini Bıçakladı!

Edremit’te saat 19.30 sıralarında ilçeye bağlı Camivasat Mahallesi’ndeki Ortaokulu’nun karşısında bulunan 5 katlı apartmanın 4’üncü katında meydana geldi. İddiaya göre Nagihan Bayramıçlılar ile kızı Irmak Bayramıçlılar arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine genç kız mutfaktan aldığı bıçakla annesinin boyun kısmını kestikten sonra kendisini evin penceresinden boşluğa bıraktı. Alt katta bulunan pencerenin panjuruna çarpan Irmak Bayramıçlılar kafa üstü düştü. Yerde yatan genç kızı görenler durumu ve ekiplerine bildirdi.

Ekipleri Olay Yerine Geldi

Olay yerine gelen ekipleri Nagihan Bayramıçlılar’ın da yaralı olduğunu görerek, bir ambulans daha istedi. Hastaneye götürülen Irmak Bayramıçlılar doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Hastanede tedaviye alınan anne Nagihan Bayramıçlılar’ın da hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Polis olayla ilgili başlattı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.